Rozmyslania o astralnym sznurze

Tez nie widziałem sznura.Tak dużo o tym sznurze mowy,ze może jest w tym coś.5 ciało duchowe może zostawiać fragmenty siebie w stworzonych hipnagogach. Te znane zagubione aspekty sa chyba nimi.W miejscach stresowych robimy je i zostawiamy odrobinek 5 ciałka by je ożywiało.Dlatego nie rozpływają sie te hipnagogi przez długi czas ,w modelinie astralnej. Takie rozgrzane do czerwoności kamyczki w kieszonce naszej pamieci.
Fragmenty 5 ciałka wyrywają się nam jak włosy przy byle okazji.Utkwione w akcji, w astralu odgrywają one doniosła role.Sa bagażem doświadczeń i gotowych spostrzeżeń.Jak odbezpieczony granat.Podobna role odgrywają nasze mysloksztalty przytwierdzone w ciele mentalnym. Zagubione aspekty jak i mysloksztalty w ciele mentalnym ,sa zawartościom naszej pamięci.
.Część z was zna z poza ,bycie w 2 ciałach ,miejscach równocześnie. Tak jak by świadomość (5 cilko) rozerwało się na równoważne 2 części i odczuwało się w paru miejscach.Calikiem rozsądnie było by stwierdzenie ze te 2 części są ze sobą połączone sznurkiem albo w jakiś inny sposób.
Dla mnie 5 ciałko jest jak rozciągająca sie guma .Gdy 4 osoby chwycą gumę po kawałku i ciągną w swoja stronę ,połącza się cieniutkimi linkami.Takimi ciągnącymi osobami mogą byc wszystkie ciałka. Przenikający je duch ma w nich swoje kotwice.A ,ze tyle kolorów?
Biedzie jeden niby kolor duchowy a reszta to solonka jak na kablu.Rdzeń ze złota a izolator z dymensji.
Jeśli ktoś wyjdzie cały(z 5-tka) z jakaś konstelacja ciał niefizycznych , z ciała fizycznego może nie mieć wyraźnego łączącego go z nim sznura albo w ogóle go nie mieć..A może go ma w tym czasie z innym ciałkami o innym kolorze i grubości ,(oczywiście gdy wypchnie w poza jakieś ciałka na zewnątrz siebie).
jeśli wszystkie części sa w jednym -po co komu sznurek.Dlaczego łączyć cos co nie jest rozerwane.
.Miedzy nami są tacy co w oobe, zostawiają cześć świadomości w ciele fizycznym .Ci byli by prawdopodobnie połączeni w jakiś sposób. Sznur nadawał by się do tego wspaniale.
Istnienie sznura uzależnione by było od jakościowego rodzaju wyjścia a widoczność jego była by zależna od naszych oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *