Radiestezja

W ta niedziele 10.03.2013 0 30:30 gościmy na radiu po raz drugi Marka Wysockiego. Z wykształcenia lekarz, opowiada o alternatywnych metodach leczenia. Audycja trwa 45 minut a wiec sporo o niezwykłym i paranormalnym. Za tydzień gościem będzie Adam Bytof.

http://radio.paranormalium.pl/

Marek Wysocki

Jeśli by chcieć określić jednym słowem tego nauczyciela, to byłoby to słowo: alchemik. Po pierwsze dlatego, że wzorem starożytnych mistrzów, jego wiedza jest ogromna, trudna do ogarnięcia przeciętnemu śmiertelnikowi. Po drugie, a może właśnie po pierwsze – posiada rzadką umiejętność „przemieniania metali nieszlachetnych w złoto”. Tymi metalami są niszczące nas negatywne uczucia, emocje i myśli. On potrafi sprawić, żeby zamieniły się w pozytywne i budujące. Potrafi tego nauczyć swoich uczniów i pomóc im wytrwać trudny początek drogi. Sam mawia, że jest to wiedza dla wszystkich, chociaż przez wieki próbowano ją chować i traktowano jako elitarną. Znany jest z powiedzenia: „Pan Bóg wylewa Ducha na wszystkich po równo, więc każdy z nas ma do niego taki sam dostęp.” Każdy może stać się alchemikiem. To nauczyciel, który patrzy i myśli sercem. Ogromna wiedza, którą zgromadził, nie przesłoniła mu życiowego kompasu, który ma w sercu.

Marek Wysocki jest nauczycielem i terapeutą. Na co dzień – przede wszystkim terapeutą. Codziennie zgłaszają się do niego dziesiątki ludzi z prośbą o pomoc. Wykorzystuje w swojej pracy narzędzia radiestezyjne, a siebie nazywa „kanałem przepływu energii”. Nie mówi o sobie, że uzdrawia, a jedynie pozwala płynąć energii, której ani nie wytwarza, ani nie jest jej właścicielem.

http://www.merkaba.webd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *