Połaczenie mentalne


2. Pokazy mody- Relacje.

lady

Relacje uczestników.


Conchita:
http://nienazwane.pl/
Może ja zacznę tym razem relację, żeby mi się nie zapomniało. Od razu piszę, przewalało się tym razem przeze mnie niespodziewanie dużo obrazów mentalnych, więc opiszę tylko te, które jakoś wbiły mi się w pamięć.

Najpierw postanowiłam poszukać jakiegoś pomocnika. Otwarły się jakieś drzwi do metalowego budynku, (może to statek-baza kosmiczna) i wyszło coś na czym rozłożył się mój interpretator. Widziałam, że fcoś idzie w moją stronę i świeci i było to jak połączone elementy figur, których też nie mogłam sensownie zinterpretować i nie szło na nogach, przesuwało się w przestrzeni. Próbując to zobaczyć dostałam impa, że do tej wycieczki nie będzie potrzebny mi pomocnik…
Odpuściłam sobie.

Postanowiłam więc poszukać Wolfganga i jego pojazdu. Pokazała mi się żółta taksówka i po chwili stwierdziłam, że wolę od razu skoczyć do Zbyszka niż jechać taksówką. U Zbyszka w jego pracowni trwała już impreza z atmosferą jak na otwarcie galerii, kielichy, szampan, szmer rozmów.

 

Calosc opisu przenosza na bloga kunstarena.com do wersji polskiej.

3 myśli nt. „Połaczenie mentalne

 1. kronopio

  dokładnie ten sam sweter co na zdjęciu 🙂 ale już cię kiedyś musiałem w nim widzieć…pozdro

 2. kronopio

  dokładnie ten sam sweter co na zdjęciu 🙂 ale już cię kiedyś musiałem w nim widzieć… chyba go lubisz bo zawsze się w nim pokazujesz. A może mi się spodobał?
  pozdro

 3. mrkriss

  Zbychu, kiedy kolejna impreza u Ciebie? Musze trochę potrenować coby do kondycji jakiejś wrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *