Odzyskiwanie dusz.

W niedziele 05.05.2013 o 20:30 Na radiu Paranormalnym, Marek Wysocki wykłada zasady Hermetyzmu. W punktach omawia zasady stare jak świat.

http://radio.paranormalium.pl/


http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI&feature=share&list=PL5DF6078ABC09FBCD
W ta niedziele 13.04.2013 odbedzie się 4 audycja z Aleksandrem. Opowiadamy o rozwijaniu umiejętności łączenia się z kosmiczna energia. W audycji będzie trochę o programach i sporo o ciałkach,- moich przygodach ezoterycznych. Szukając wyjaśnienia najważniejszych zjawisk duchowych porównujemy- analizujemy duchowe zjawiska, rozgrywające się na dwóch planach jednocześnie , psychologicznym i tym zakulisowym,- ezoterycznym
KONKURS!!!!
W sobotę 20 kwietnia zapraszamy wszystkich słuchaczy Radia Paranormalium na specjalne wydanie audycji „Rozmowy poza ciałem”. Ten odcinek zostanie zrealizowany na żywo i będzie połączony z konkursem! Do wygrania będzie książka Roberta Monroe „Podróże poza ciałem”. Sponsorem nagród jest wydawnictwo „Galaktyka”, które jest wydawcą tej książki na polski rynek. Start audycji o 21:00.

Oczywiście, żeby nie było zbyt łatwo, trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe 😉

Radia Paranormalium można słuchać za pośrednictwem strony internetowej: http://radio.paranormalium.pl/
http://youtu.be/XKa09WcghS4

Dzisiaj 07.04.2013 o 20:30 na radiu , rozmowy z Aleksandrem Deyev, powiada o Bogu i przemianach świadomości, – idzie fala, mówi zafascynowany. Ida przemiany, gdyż ludzie dostają nowe programy, w wyniku których zaczynaj postrzegać duchowe światło. Jak to się dzieje i co ma wkrótce nastąpić na ziemi, będzie omawiane przez 2 kolejne audycje.
http://radio.paranormalium.pl/
A TUTAJ INFORMACJA O STAREJ AUDYCJI
1- Audycja z Aleksandrem Deyev
2. Astralne tajemnice.

1. Audycja Aleksandra zaczyna sie o 21:30.
Mam juz sporo ciekawych zgloszen, znanych osobistosci,- bedzie wiec coraz lepiej:)

Przez nastepne 2 niedziele od jutra, -09.02 gości na radiach Aleksander Deyev.
http://aleksanderdeyev.pl/
http://szkolaaniolow.pl/

Opowiada o odzyskiwaniu zagubionych dusz.
Opisuje nadchodzące zmiany świadomości, podając ważne dla ludzkosci daty. Jego zdaniem cześć ludzi dostaje boskie programy, gdy wibracja ich dusz wystarczająco sie wzniesie. Za 90 lat przenosimy się na inna planetę;)
Nieboraki i slamazary zostaja!!!
Audycja w ta niedziele o 20:30 Radio Paranormalium

Tutaj znajdziecie o fali Alkeksandra
http://wolnaludzkosc.pl/pl/hiperfizyka-artykuly/item/15-fala-2012

2.- Astralne tajemnice:
Zaobserwowałem 2 przypadki interesującego diabolenia. Znajoma wyzywała kolesia , gdyż jej zalazł za skore i nagle bum, oparła się o ścianę i zaczęła się trząść , bo osłabiło ja okrutnie. Przed samym tym momentem, zamarłem w bezruchu i postrzegając cień, stojący obok mnie. Wyskoczyło ze mnie śpiące ciało i obtłukło rozsierdzona znajoma. Zaraz potem oparła się o plotek, mamrocząc, iz się jej słabo zrobiło. Wczoraj zona zaczęła jęczeć na znajoma , co oszukuje i robi w balona każdego i patrze oczom nie więżąc. Wycierając kuchenkę ciągnie ja w stronę rogu szafki i bum w nią głowa. O widzisz, to ona , powiedziała zaskoczona. Gdy o niej coś myślę, to się mi zawsze coś złego przytrafia. Chwyciłem pod lube to dziwo i wyciągnąłem z pamięci cale zajście. Przed samy trzepnięciem jej głową w narożnik znowu zamarłem w bezruchu, postrzegając wieloplanowo przestrzeń, właśnie tak, gdy ciało astralne opuści moje ciało na chwilkę, zajęte jakimś zadaniem. Patrze się wtedy bez uświadamiania samego patrzenia , nie wykonując ruchu wzrokiem, -patrzenie peryferyjnie. W tych obu zdarzeniach, wylazło mi samo ciało astralne. W pierwszym przypadku obtłukło koleżankę a w drugim pociągnęło zonę w stronę szafki, by ja ukarać. Co jest ciekawe?

Cialo astralne podatne jest myśli . Ono wykonuje czynności o których intensywnie myślimy, symuluje jakby ruch fizyczny, swoim ruchem jakby uprzedza fizyczne zdarzenie. Ułatwia nam to planowanie i wyobrażanie sobie skutków czynności. Co jest pierwsze? Raczej jednocześnie .
Właściwie, to w czasie tego snionego ruszania wyobrażamy sobie cos. W czym problem? A w tym, iz nie tylko my możemy wprawić je w ruch. nionce cialo słucha się tez innych osób, myślących nieświadome o nas. Gdy w towarzystwie jest ktoś, w którym ciało to nie jest związane i z łatwością wysuwa się z ciała fizycznego, to wielokrotnie dochodzi do dziwnego przejęcia czyjejś intencji, pragnienia ukarania kogoś. Tyle ze jak obmawia się na kogoś, gdy on o tym nic nie wiec. Właśnie w tym jest cały problem . Osoba obgadywana wie o tym na swoj sposob, ale sobie tego nie uświadamia. We własnym śnionym planie broni się, podlatując najczęściej do gadających o niej i wywołuje zamęt. Właśnie wtedy może jej pomsta aktywować postronne ciała astralne i uwikłać nas w kłótnie. Szalone wnioski, ale niestety prawdziwe.
Programowanie czyjegoś ciała astralnego odbywa się spontanicznie i towarzyszy nam od zawsze. Dobrze się nie wciągać w kłótnie i nie towarzyszyć im uwaga, gdy ktoś narzeka lub opowiada z ironia. Nie słuchać tego i nie wkrecac się, gdyż nie wiadomo w co się sami wciągniemy i jakie krzywdy wyrządzimy nieświadomie.
Uprościłem opis zjawiska postrzeganego z łatwością w obe,. Zjawisko nazwałem wypieranką śniącego ciała , czy neuroprzesunieciem (od Darka) W przypadku mojej zony, opisałem to zjawisko występujące rowniez w naszym świecie fizycznym. Nie bym byl ekstra manipulant i bandzior, wiekszosc z nas tak robi. Oczywiscie sa tez armagedony posrod nas!!!

2 myśli nt. „Odzyskiwanie dusz.

 1. Robert Noble

  Już się nie mogę doczekać tego czasopisma z nieznanego świata. Zbyszek mam nadzieję, że gdy udam się do kiosku to nie usłyszę, od sprzedawczyni, że wszystkie egzemplarze zostały wykupione 🙂 Z pewnością sam kupię ze dwie kopie jeśli będę miał okazję. Jedną do oprawienia i umieszczenia na ścianie, drugą do poczytania 🙂

 2. Robert Noble

  Co do pana dynamo, który jest na filmiku i przedstawia ten fajny trik z lewitacją. Wiele słyszałem opinii na jego temat i najbardziej rozbawiają mnie komentarze jakoby faktycznie posiadał nadzwyczajne mocne 🙂

  Tutaj jest filmik obrazujący jak można wykonać jego trik z lewitacją:
  http://www.youtube.com/watch?v=TIJcjwhPj8o

  panie Dynamo zrobisz taką lewitację w krótkich spodenkach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *