Mysliwy

Pol nocy słuchałem audio Clarka i Bardona. O 8:20 obudził mnie brutalnie zleceniodawca.
Przed chwila Noble opowiedział mi swoje oobe, co mu się przytrafiło o 8 rano. Wychylił sie przez okno i zobaczył jakiegoś chomika na 5 metrów wielkiego, pędzącego po ulicy. Gdy go zawołał.- Hej MISIU ,ten się odwrócił i popatrzył na niego złowrogo, czerwonymi oczami wielkości opon samochodowych. Po chwili ,pomyślał o mnie chcąc się ze mną skontaktować.
Obudziłem sie gwałtownie i nie przypomniałem sobie snów. Co mnie zaskoczyło – to to ,ze do 3 w nocy słuchałem tekstów, analizując Bardonowskie mysloksztalty przyczepione do ciała mentalnego i przypomniałem sobie misia z zasłonek na oknie z dzieciństwa.
Traf również chciał ,ze miałem kiedyś, rudawa świnkę morska z śmiesznie czerwonymi oczami, przekomicznie biegająca wzdłuż ściany.
Myślę sobie ,ze Noble sie mnie oczepił jak rzep w nocy i podebrał mi mysloksztalty. Musze go powstrzymać następnym razem, bo kto wie co mi jeszcze podbierze!!!

Conticha i Draqu, rozdzielając ciałka ,wyparli z siebie ciało mentalne i nadal byli w stanie myśleć. Zatracili słowne wyrażanie myśli i postrzegali ta pozostawiony cześć w poza. Wygląda na to ze ciało mentalne ma przynajmniej 2 płaszczyzny. Jedna z nich jest płaszcz mysloksztaltow, konieczny by zachodziły w nas skojarzenia.” 2 cześć ciała mentalnego ożywia (myślimy)w nas jaźń -5 ciałko. Po wyparciu 2 ciala mentalnego lądujemy w bezruchu, stanie czystej Jaźni, Obserwatora. Z tego co wiem to Draqu ląduje często w stan czystej Jaźni. Zwrócenie uwagi na 2 częściowe ciało mentalne osiągane jest przez koncentrowanie uwagi na energii serca lub głowy.
Noble ląduje zawsze w astralu. Powiedział ze szuka zawsze ruchu przed obraniem celu podroży. Wywala go zawsze w astral. Aktywuje pryzmat energetyczny w okolicy brzucha i serca.
Przy wyjściach eterycznych wywołanych przez parę sekund, burza energii przewala się mi przez ciało fizyczne. Dostrzegam wyraźnie parę wariantów gromadzenia – wyzwalania energii. Od ich rodzaju (ustawienia pryzmatu energetycznego ) zależy gdzie lądujemy w rożnych ciałach – w rożne dymensje.
Pomocne przy wyborze rodzaju ciałek jest również koncentrowanie się na rodzaju oczekiwanego przez nas postrzegania. Czy chcemy ruch, myśleć słownie czy telepatycznie.

Kto jeszcze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *