Malarstwo ścienne

 artystyczne malarstwo ścienneMalarstwo iluzyjne
Ograniczenie czasu na realizacje i wymagania klienta, stojącego za plecami zmusza do większego wysiłku, niż malowanie w domu. Właśnie ta koncentracja oczekującego klienta, dostarcza mi sporo siły, by wywiązać się z zadania. Oczywiście przeżyłem wiele przygód na budowach, poznając wspaniałych ludzi jak i typków z pod ciemnej gwiazdy. Dodatkowo konkurencja obrzydza prace. Przebijane śrubą opony w aucie, obgadywanie, oczerniania, byle tylko zniechęcić klientow do konkurencyjnego malarza. Gdy w grę wchodzi wymuszana prowizja, praca staje się czasami nie do wykonania. Hahna, ileż to się nasłuchałem niezwykłych historyjek, jak to walczą ludzie o zlecenia. Szczególnie południowcy są niezwykle prężni, w zastraszaniu , wykorzystaniu partnerów. Wypłacanie należności urasta do problemów kosmicznych, gdy inwestujący nie mając pieniędzy pragną za wszelka cenę otworzyć najpiękniejszy . na pól kontynent a obiekt. Szczególnie młodzi malarze maja ciężko.

Malarstwo iluzyjne

Przez pierwsze 10 lat miałem do 30% niewypłacanych zleceń. Przyjdź za tydzień, albo najlepiej jutro, bo zapomniałem, albo już bank zamknięty. Czasami ratowałem się umoczona w farbie rolka,, tak dla postrachu trzymając ja w ręce,, iż mi obojętne, bo zamaluje, . Ale oczywiście , przed 40 mało kto bierze poważnie malarzy.
Teraz , gdy przekroczyłem 50-tke układa mi się samo, realizuje w krótszym czasie zlecenia a i ludzi lepiej poznałem. Gdy trafiam na narwańca, ustępuje mu z drogi, nie podejmując się zlecenia.

Najbardziej sobie cenie stałych klientów, inwestycjach w upiększanie wielu wnętrz. Osoby te SA już przygotowane do przebiegu malowania, oddając mi całkowitą swobodę w planowaniu obiektów, co czyni prace bardzo niestresująca. Nie chodzą za mną z pytaniami dlaczego takie czarne i czy aby tak zostanie. Ufając mi dają wolna rękę, co czyni parce niezwykle interesującą.
Malarstwo ścienne.
Galereia obrazow znajduje sie na wielojezycznym blogu Kunstarena. Dziala w pelni niestety jedynie w wersji niemieckiej
http://kunstarena.com/blog

http://kunstarena.com/wp-content/uploads/2011/05/schwarzlicht.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *