Jasnowidz

W ta niedziel o 20:30 na „Radio Paranormalium” http://radio.paranormalium.pl/ , odbędzie się spotkanie z jasnowidzem Markiem z Oławy.(KONTAKT Z JASNOWIDZEM markus2621@wp.pl ) W czasie wywiadu przeprowadziliśmy parę eksperymentów. Polegały one na odczytaniu terenu i określeniu sytuacji w jakiej zostały sfotografowane przedmioty na zdjęciu. Przypomina to trochę nasze forumowe eksperymenty, jakie przeprowadzaliśmy przed laty na forach. Marek dobrze czyta mentalnie i efekty eksperymentu były udane. Przepowiada również o przyszłości ziemi w najbliższych latach. Czekamy wiec cierpliwie, by sprawdzić jego umiejętności.

Najlepsze efekty filmowe,- 2000 wieku
http://www.scanlinevfx.com/la/en/reels.html
Nagralem Marka jasnowidza na audycje radiowa, poleci za 2 tygodnie. W czasie nagrywania robilismy wspolne eksperymenty, z ktorych czesc sie powiodla.. Podaje jego dzisiejsze prognozy, przypowiesci na najblizyszy czas. Zobaczymy czy sie sprawdzi.))
Marek Jasnowidz:
W ciągu kilku dni a może być i gadzin w okolicy Japonii nałożą się dwie płyty na dużej głębokości pod woda, będzie wyczuwalne nawet na Alasce, bedzie to spore widowisko. W marcu wydarzy się coś złego pod Palacem Bakingam, tam gdzie są trzy metra i drugie to budynek administracji jest postawiony kolo dużego kola młyńskiego
W tym roku będzie dużo trzęsień pod oceanem a kolo Meksyku będzie naziemne trzęsienie, w lipcu zginie kilkaset osób, a dokładniej w dużym centru Handlowym największym jakie powstało w Meksyku Możesz sobie to sprawdzić, to centrum handlowe czy takie jest,- w Meksyku będzie najgorzej, zgina setki ludzi w samym centrum handlowym.

Marek Jasnowidz Marek
W kwietiu tego roku beda wtorne trzesienia pomiedzy Hiszpania a Islandia

Kolejne trzesienia w Japoni na poczatku Lipca tego roku.

Nie dlugo zobaczycie w TV o Tankowcu zktorego wypłya ropa na Morzu Egejskim

19.03.2013 o godzi 19.
Zbyszek
Wyczytać co się dzieje obecnie, to rozumie jak leci, z parodniowym opóźnieniem, tez rozumie ale za parę lat, gdy nie wiadomo jeszcze, ze się będzie dziać, to mam kłopot z tym, by zrozumieć. Jeżeli ktoś coś planuje żmudnie by za rok wysadzić budynek, to tez da się jasno zobaczyć. Informacje szybują i docierają do nas lub my do nich. Sa ludzie, co potrafią je wyłapywać, będąc skoncentrowani na jakichś zagadnieniach. Sam to potrafię i wielu innych moich znajomych. W przypadku jakichś trzęsień, mających wystąpić za rok, to musi się skrywając już raczej jakiś kolaborant bezcielesny. Informator przekazujący nam info , które się nam przyśni. Dlaczego musi się przyśnić , lub być widoczne w wizji a nie ze jakiś gościu nam wprost powie, HEJ SPADAJ Z TEJ GORY, bo wyleci w powietrze? A bo takie są dymensje wieloświata i takie w nich prawa!

Miałem raz tak z trzęsieniami w Chinach, po podroży mentalnej do Dalaj Lamy. Jakis gości wskazał palcem w stronę Himalajów i przekazał mi treść myślowa o zbliżającym się trzęsieniu, jakiś miesiąc wcześniej. Myślę ze zjawiska fizyczne rozstrzygają się w niefizycznym planie, o wiele wcześniej niż my je postrzegamy fizycznie. Poza ciałem da się troch to wyczuć, jakby atmosferę przyszłego zdarzenia, ech tam jest wszystko inaczej.
W samych wizjach , ich rodzaju i klasyfikacji, znaleźć można klucz do wyjaśnienia ich zagadki.
W łatwości do wytwarzania wizji znaleźć można ich przyczynę powstawania, ale trzeba się zebrać z innym jasnowidzącymi i porównywać to zjawisko. Opowiadać sobie nawzajem i określać okoliczności widzenia.
Dla sceptyków!!!
Byłem parę razy w grupach rozbudzających w sobie śnione na jawie widzenie. Po paru dniach wszyscy śnili. Ale co ciekawe, To śnienie różniło się od tego wywołanego prochami, czy wymuszanego w laboratoriach, Dla profesorstwa , niebiorącego udziału w samym śnieniu, inne rzeczy sie liczą, Co innego obserwują zajeci swoja statystyka lub kabelkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *