EKSPERYMENTY

EKSPERYMENTY

Przedstawiam państwo kilkadziesiąt eksperymentów, przeprowadzonych na rożnych forach obe. Brały w nich udział młodsi jak i starsi ludzie, pełni zapału, pragnąc rozświetlić „cienie” naszej rzeczywistość. Tysiące stron tekstów, poruszają nierozpoznawalne dla nas ciągle plany duchowe człowieka, jego psychikę i relacje jakie miedzy nami wszystkimi zachodzą.
Teksty te, nie stanowią jednolitej całości. Powstawały przez 3 lata, we wspólnych ćwiczeniach, eksploracji niefizycznych światów. Posłużą one nam kiedyś do napisania wielu książek, inspirując wielu odważnych poszukiwaczy.
Zanim to jednak nastąpi, upłynie zapewne sporo czasu. Teraz jedynie możecie Państwo przejrzeć te notatki, przyglądając się naszej pasji i ocenić nasz wkład pracy.
Dużo jest tego, mnóstwo spontanicznych tekstów, mogących zniechęcić czytelnika wewnętrznymi opisami stanów swiadomosci. Pośród naszych wniosków skrywają się, co rusz wspaniale wypowiedzi, wyśmienitych podróżników, samozwańczych badaczy stanów swiadomosci. Nie godząc się z nasza interpretacja poruszanych zjawisk, warto jednak zwrócić na nie uwagę. Może się wtedy coś w nas zdarzyć, coś co zmieni nasze przekonania, gdy wystarczająco się na nich skoncentrujemy.
Osoby biorące udział w eksperymentach, sami dołączali do grupy. Zgłaszali się zainteresowani z rożnych miejsc świata. Przychodzili i odchodził, zostawiając swój wkład, spisane szczerze uwagi. inicjatywa nasza wydaje mi się niezwykła, by tyle ludzi, o podobnych zainteresowaniach zjednoczyło się we wspólnych działaniach. Sporo z nas, zajętych codziennymi obowiązkami, znalazło wolny czas, by wspólnie testować możliwości wspólnego śnienia. Za to im serdecznie dziękuje, za ten poświęcony czas i wspólny wysiłek i jakiego dokonaliśmy, nie zwracając uwagi na ironiczne zaczepki, ze tak się nie da,- ze jesteśmy szaleńcami.
W kategorii bloga „EKSPERYMENTY” znajdziecie kilkadziesiat artykulow, wlacznie z najnowszymi( te sa na wierzchu), nie majacymi zbyt duzo wspolnego z eksperymentami. Prosze zaczac czytac wiec od najstarszych wpisow. :
W kategorii bloga „EKSPERYMENTY” znajdziecie kilkadziesiat artykulow, wlacznie z najnowszymi( te sa na wierzchu), nie majacymi zbyt duzo wspolnego z eksperymentami. Prosze zaczac czytac wiec od najstarszych wpisow. :
http://cialka.net/kategoria/eksperymenty

Jedna myśl nt. „EKSPERYMENTY

  1. Zbyszek Autor wpisu

    Kolejne, wspólne podróże w świat wyobraźni, przeprowadziliśmy na głosowym czacie. Nie zostały one jednak zanotowane. Wyniki okazały się interesujące, gdyż zaangażowały się w nie nowe osoby, wnosząc w nie świeże i nowatorskie spojrzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *