RSS
Wpisy
Komentarze

EKSPERYMENT Z NOBLEM

Przez parę dni eksperymentuje z Noble. Ciekawe rzeczy się nam przytrafiły. Noble spytał,- Zbyszku a nie robiło ci się coś ostatnio.? Nie dzisiaj nie ,… ale czekaj wczoraj coś, gdy się położyłem spać o 22, to za jakiś czas doskoczyło coś do mnie ,niosąc straszny niepokój i chęć biegania. Pojawiła mi się myśl by pooglądać telewizor. Zona spala smacznie wiec zostałem w lozku..Następnego dnia postrzegłem na schodach dziwny cień .Cos małego czarnego.
Noble – relacja
O 23 godz.zacząłem cię szarpać. Wyobraziłem sobie ciebie, ze oglądasz telewizor siedząc na kanapce. Znalazłem kota na schodach i rzuciłem w ciebie. Z zawrotna szybkością go odepchnąłeś i siedziałeś dalej zapatrzony.Bylo to tak śmieszne, ze śmiałem się wniebogłosy.

JA-Dzisiejsza noc.
Dokładnie o 4 obudziło mnie coś gwałtownie. Ten sam niepokój co wczoraj… Dałem Noble sygnał komórka. Wpadłem w kolorowa mentalke( jestem w astralu świadomy) znajdując się 100 metrów obok.. galerii. Galeria ma potężne okna. Oglądałem stare mury pobliskich zabudowań ..Przywołuje pod murem Noble. Pojawia się jako szarość. Trace kontakt z astralem , nadal odczuwając jego obecność w pobliżu. Cos się dzieje .chyba nieme przywitanie – Zamieram w bezruchu.

Noble
O 3 pobudka rozbudzanie -3:40 do 3:50 szarpałem Zbyszka.O 4 godz bylem już w transie będąc o krok od wyjścia w poza. Żadne myśli mi nie towarzyszyły. Sygnał od kogoś komórka bez numeru identyfikującego. ( moja komórka zawsze go pokazuje)
Za jakiś czas wyjście w oobe. Staje przed szyba i spotykam cień chyba MTJ.Cos staje za plecami i wypycha mnie w zawrotny lot w przestrzeni.-

Kiedyś indziej przy naszych wspólnych eksperymentach, Noble jeczal na ból lewej nerki przy wychodzeniu w oobe.Dziwnym trafem ja nie mam lewej nerki.

Raz mając go zalinkowanego bardzo mocno wysłałem mu sms- Właśnie w tym momencie pisał do seta sms ,tłumacząc ze rozwiązał pewien problem Ostatnie parę minut przypominał sobie treść naszej rozmowy,przeprowadzonej wcześniej na skaypie.

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.