Miesięczne archiwum: Lipiec 2015

1, PERCEPCJA NIEFIZYCZNA. -WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- TEKSTY GRUPY ASTRALNYCH PODRÓŻNIKÓW Z FORUM OOBE.PL


PORADNIK ARTYSTYCZNY

http://kunstarena.com/pl/poradnik-dla-malarzy-2-4973
http://kunstarena.com/pl/obserwacje-przedmiotow-5003

1. PERCEPCJA NIEFIZYCZNA – zapoczątkowana przez Conchitę
Conchita:
Wszystkie rodzaje percepcji są normalne i w zasięgu naszego doświadczenia, chociaż rzadko się korzysta z rozszerzonego profilu doświadczania, ale to poprzez przekonania i nieznajomość siebie. Pomijamy lub racjonalizujemy doświadczenia niepasujące do naszego systemu, a to zupełnie bez sensu, gdyż odcinamy się od naszych możliwości, aktywnych lub potencjalnych.
Po kolei:Poziom eteryczny

Najmniej mam doświadczenia z percepcją z poziomu ciała eterycznego. Raz w OOBE wyszłam i widziałam nasz świat fizyczny jako przezroczysty, jakby z białej mgły. Czytaj dalej

Dowody na nieśmiertelność.

Zbychu ty to wszystko zmyślasz!!!

Pozbyłem się zarzutów, gdy mówiłem, iż opowiadam o moich snach a one istnieją obiektywnie, bo się przecież śni. Nie idzie  zarzucić komos , ze mu się nie śni. Rzecz się ma w tym , czy poza snem coś się dzieje więcej niż się podejrzewa. Tutaj trzeba wykazać dobra wole, by uznać, iż istnieją światy, w których dzieje się coś równocześnie do tego fizycznego. Za zmianami w mozgo zachodzą zmiany  w odczuwaniu umysłu. To proste, nikt nie neguje, iż o prędkość i przebieg  prostych umysłowych procesów zależny od elektryki w kabelkach. . Z relacji z duchami wynika iż bez mozgo oni odczuwają, myślą i są siebie świadomi, tyle ze robią to o wiele szybciej. Ta prędkość jest intrygująca. Bierzemy umysł po śmierci ze sobą, z przyzwyczajenia , ale mamy inna prędkość. W odmiennych stanąć świadomości wdzieramy się w te poziomy i możemy korzystać z tej prędkości. To wspaniały dowód, iż kabelki można również wykluczyć. Najistotniejszymi dowodami na istnienie śnionych światów sa osobowe spotkania. Ci co śnią wspólnie, nie dyskutują więcej, ze niemożliwe. Takie dowody musi jednak sobie każdy sam uzbierać. Dosyć trudne , gdyż spotkania są rożne i nie zawsze się je rozpozna. A wiec trzeba wiele spotkań, by wykryć czym one są. Dla siebie wykryłem szczególna furtkę w dowodzeniu niefizycznych światów. Obserwując osobowe części siebie , tak kierowałem nimi , by wywoływać na odległość w czyimś umyśle reakcje, jak i wpłynąć na materie.. Postrzeganie i klasyfikacja tych zmian naprowadziła mnie na buddyjskie podziały kosmicznego umysłu. Niby coś jak kabała:))) ale nowocześniej.

Anomalie stawiają role mózgu w kłopotliwej sytuacji. W obe, czy po śmierci mamy podobnie, ale o wiele sprawniej. szybciej. Nasze reakcji  przekraczająca przepływ impulsowy w neuronach. Opanowujemy umiejętności w ciele fizycznym, niemożliwe do wykonania technicznie. Przytrafia się to ludziom w momentach dostrajania do niefizycznych poziomów rzeczywistości, tak wiszą pól na pól, gdy duch naciska na materie, przyspiesza jej przemiany. Gdyby uznać iż kierunek ewolucji wymuszany jest właściwościami pozostałych dymensja wieloświata , wtedy krąg się zamknie. W ciele fizycznym powstaje nasz umysł, uzależniony od mózgu, ale rozwój ludzkiego mózgu przez miliny lat, uwarunkowany był właściwościami poziomów wieloświata ( , czucie, myślenie, rozumowanie i odczucie istnienia)

A tutaj poradnik dla artystycznych dusz.
http://kunstarena.com/pl/poradnik-dla-malarzy-2-4973

 

Tutaj cos o rysowaniu

http://kunstarena.com/pl/nauka-rysunku-4937

Kierowanie uwagi

Ludzie pisza okropienstwa w necie, byle tylko wchodzic na ich strony. Ach, tutaj naklamane , tam naklamane, byle tylko wchodzili. Klik ., klk.,…..Kazde klikniecie wzmacnia pozycj strony, za czym oczywiscie kryja sie profity. Walczy sie o ludzka uwage. To ona jest celem kretaczy, to ona przedmiotem przewrototnych kradziezy. ..

Wszedze chodzi o nasza uwage. Zaslugami ciezko ja na siebie sciagnac, stad przebiegle wybiegi.

Trwonimy uwage na pierdoly bezmyslnych dupkow, spelniamy powinnosci bez znaczenia i brak nam czasu na to co warte. Prawda zawarta jest w nas, a wiec gdyby nam tylko starczylo czasu, to bysmy ja juz dawno odkryli.

Chodz o wolny czas pswiecony dla siebie.