Miesięczne archiwum: Styczeń 2015

Postrzeganie nadzmysłowe

Ciała subtelne
POSTRZEGANIE CIAŁEK NIEFIZYCZNYCH- wypowiedzi osob z forum oobe.pl

Zbyszek:  25.09.2007 – 22:14 CIAŁA NIEFIZYCZNE CIAŁA DUCHOWE

Wklejam wypowiedzi uczestników z forum oobe.pl  dotyczących ciałek niefizycznych. Gromadziliśmy je przez rok. Przyjaciele jak spotkane przypadkowo osoby, opisywały  swoje doznania i wrażenia. Jako następne wkleję przebieg interesujących eksperymentów , przeprowadzonych w AP. muszę poprosić o zgodę ich opublikowania. Sa one wspaniałym materiałem do dalszej analizy ciałek niefizycznych i kontaktów miedzy naszymi śpiącymi ciałami.
Zapraszam:

Stan z :
Czy postrzegasz ruch ciał niefizycznych?
TAK [ 78 ] ** [47.85%]
NIE [ 85 ] ** [52.15%]
Czy zdarzył Ci się przekaz lub odczyt myśli?
TAK [ 104 ] ** [63.80%]
NIE [ 59 ] ** [36.20%]
Czy wierzysz w ich racjonalne wytłumaczenie?
TAK [ 107 ] ** [65.64%]
NIE [ 56 ] ** [34.36%]
Suma głosów: 163

Wpisujemy tylko relacje postrzegania w realu czegokolwiek co mogło by być ciałem niefizycznym.Jak przykładów się namnoży ,łatwo będzie wyciagnac wnioski.Opisujemy odczucia jakie nam przy tym towarzyszyły.. Zapraszam. Przyda się to do objaśnienia funkcjonowania ciałek niefiz .
Sa nas tysiące na forum. Widzieliśmy wiele i nie jednemu coś się zobaczyło na tym padole.Podobne historyjki mogą mieć jakieś wspólne cechy. Przesuwające się cienie na peryferiach postrzegani. łomotanie na całej powierzchni ciała w konflikcie z kimś.Przewidzenia .halucynacje cala masy widzimisię. Strzykanie w łokciach.dziwne dolegliwości kręgosłupa ,bez jakiegoś gwałtownego ruchu czy rozpoznawalnej przyczyny, czy wyczucie czyichś intencji w nie wiadomo w jaki sposób. Czytaj dalej