Miesięczne archiwum: Listopad 2013

Wyjście z ciała

Gdy jesteśGdy jesteś zmęczony, przed zaśnięciem, to raczej się nie uda. Ludzie budzą się po paru godzinach snu, by być zregenerowanym i wypoczętym. W sumie z obe, to jak z tymi fazami Rem. Po pustym spaniu, następuje wylądowanie śnieniem. To 4 plus jeden jest dla mnie za uciążliwe. Tylko raz próbowałem i się zaraz zniechęciłem. Lepsze wydało mi się programowanie snu. Kładziesz się 2 godziny wcześniej do wyrka , by siły były i zdecydowanie a nie, by myśleć ze zmęczenia, byle do rana, bo późno i ledwo zipiesz. Marzysz sobie, wolno wpadając w sen. Najczęściej ludzie odzyskują w tych snach świadomość. Trzeba jednak trochę poćwiczyć. A obe, z bezpośrednim wyrwaniem z ciała? To kładź się, gdy odczujesz potrzebę odpoczęcia, takie mile rozanielenie na sama myśl by poleżeć. Trzeba czekać. To jedyna metoda. Nic nie myśleć. Czekasz i napinasz świadomość, by się utrzymała. Wzmocnij napięcie uwagi, jak przed ważna robota, jak przed wielkim sukcesem, czy rychlym spotkaniu z ukochana, ale ciągle nic nie robisz. Pomyślisz sobie coś,zaczniesz marzyc, zaczniesz sobie coś wyobrażać, to przegrasz. Doprowadź ciało fizyczne do przyśnięcia, ale trzymaj świadomość, bez ruszania uwaga. Wibracje maja rożne formy. Moze się robić ciepło na całym ciele, nie musi trzepać. Ale ważne, by nauczyć się rozpoznawać ruch ciał niefizycznych, które występuje przy rozmyślaniu. Dzieje się co takiego iz właśnie ich ruch tworzy wirtualna wyobraźnie. Myślisz o ciastku na stole a ciała niefizyczne właśnie je chwytają rękoma i wtykają do gęby. Kazde takie wyobrażenie wznieca gotowość do działania fizycznego. Myślisz o smaku ciastka a wirtualny jęzor kręcąc się wzmacnia uczucie dziamdziania ciastka. Wtedy nie będzie wibracji i rozgrzewania. Wibracja to regeneracja ciał, to odłączenie ich, to bezczynność i lądowanie energią w turo sposób. Trzeba wytrzymać wtedy cierpliwie. Normalnie , gdy się naładują ciała, to następuje śnienie. Gdy jest uwaga wzmocniona , to powstrzymujemy ten naturalny proces śnienia REM. Wtedy ląduje dalej nasze ciała w turbo sposób, Tak długo aż nadwyżka energii uprowadzi świadomość , najczęściej w ciele astralnym. Sa ludzie którzy wykonują ruchy w wyobraźni i pomimo tego wychodzą z ciała, ale to atleci obeowscy. To bierne czekanie i wyostrzenie świadomości jest często wyśmiewane. Ludzie się nabijają z tego, drwiąc i podważając sens medytacji pustki. Nie zdają sobie oni sprawki, iż energia psychiczna daje się gromadzić. Gdy jest jej dużo zebrane, stać nas na wielowymiarowy skok.
Sam korzystam z gwałtownych wylądowań emocjonalnych, które umożliwiają krótkotrwale skoki w dymensje. Trwają one krotko, ale tez dają uciechy. Przy dynamicznym życiu, człowiek potrafi uwalniać energie na potrzebę chwili i fazuje się błyskawicznie.

Dymensje

Dymensje. Filmik Roberta Noble

Spotkałem Roberta Monroe.
Siedziałem w grupie, na ćwiczeniach u Brusa Moena, chcąc wyjaśnić historyjki, światy niefizyczne, z pominięciem fokusów. Grupa się zjeżyła i poczochraliśmy się trochę. Z podirytowania, wytrzepało mnie nieziemsko i wciągnęło w poza ciało fizyczne. Patrze, rozgladam się zdumiony, gdyż pokój zrobił się dłuższy. Na końcu rzędu stolow, siedzial jakiś starszy mezczyzna, wysuszony ździebko i przygladal się na mnie dziwnie zainteresowany. A ten skad tu!!! Pewnie mi tez zaraz nagada!!!Spuscilem glowe liczac na kolejen jalowe dyskusje. Zły byłem wtedy, iż się wciągnąłem w te dyskusje i narobiłem sobie bigosu, oberywajac trochę za irytowanie grupy samozwańcza teoria. Wtedy ten tajemniczy gościu mówi do mnie. ,-Hej Zbyszek , za Czytaj dalej