Miesięczne archiwum: Październik 2013

Przerwa w nadawaniu audycji.


 

03.11.2013 najprawdopodobniej o 20:30  godz. nadana będzie, w tym roku, ostatnia audycja o obe i zjawiskach paranormalnych  z moim uczestnictwem. Tym razem, sam opowiadam o moich przygodach i duchach z jajami, czyli małe podsumowanie sytuacji w ezoteryce. Jednym słowem,- skąd się biorą czarni magowie w necie i po czemu tyle histerii ezoteryckiej? Zebraliśmy już 70 audycji, w których ludzie opowiadają o duchowych i paranormalnych zjawiskach, Tym razem gawędzę sam, robiąc podsumowanie półtorarocznej, naszej, wspólnej pracy.
Opowiadam tym razem o spotkaniu z Bruce Moen-em i wspólnych eksploracjach mentalnych. Opisze parę spotkań z fajowymi  duchami i i rozsypie w eter ku pokrzepieniu serc. Nie zabraknie również opisu strasznego eksperymentu,  przeprowadzonego na schodach w Muchowie, ale o tym sza, gdyż licho nie śpi.

Opisy rożnych mentalnych eksperymentów znajdziecie na moim blogu.
http://cialka.net/eksperymenty

3lata roboty, kilkudziesięciu osób z rożnych forów,, wspólnych eksploracji w niefizyczne świata.
Milej zabawy. Zaczynać od najstarszych

Rzeczywistość fizyczna.

Rozmowy poza ciałem – LD, OOBE i inne zjawiska parapsychiczne
Odc. 69 Grażka
Dzisiejszego wieczoru o 21:40 – 22:10 Grazka Kopias opowiada o swoich spotkaniach z duchami.

http://radio.paranormalium.pl/

Czy istnieją inne rzeczywistości?
Moi znajomi tez nie chcą mi odpowiedzieć kim są. Ta sama odpowiedz, haha. Jakbyś wiedział, to byś nie chciał z nami rozmawiać. Jak to nie chce!!!!
Gadam jak najęty, pełen pasji z każdym chetnym duchem , który mi się napatoczy a nie będę chciał z tobą,- wami? Nonsens, bzdura!!!
W końcu stwierdziłem, iż taka odpowiedz tez jest dobra. Przyzwyczajony do niebiańskich rebusów borowałem samo zjawisko połączenia się z tymi podglądającymi mnie typkami. Nie chciałbym, czy bym nie mógł?
Wyszło mi, iż tracąc ta ciekawość, to napięcie i niepewność, utraciłbym zainteresowanie tymi niezwykłymi kontaktami, biorąc obecność tych dziwnych istot za normalkę.
I to będzie chyba to!!!
Ciekawość i niepewność wytwarza napięcie, które jest podstawa aktywności duchowej. Bez tego uspokajamy się wiedząc. Co z tym się wiąże? A to , iż zamykają się nam niefizyczne oczy i uszy. Stajemy sie głusi i ślepi. Przestajemy słuchać co się dzieje po tamtej stronie. Czytaj dalej