Miesięczne archiwum: Sierpień 2013

Nasze zdrowie

08.09. Dzisiaj o 20:30 na Radiu Paranormalium, Marek Wysocki podaje rodzaje antyrakowych diet, którymi czyścimy nasz organizm z toksyn. Omawiany będzie również eksperyment. Należy przeczytać napis na kartce i na ścianach,- mówi Marek, który rozmazuje mentalnie w moim mieszkaniu. Nagroda za zgadniecie będzie gruba książka o 1000-cu stron.


W ta niedziele 01.09.2013 Marek Wysocki opowiada o przyczynach powstawania raka, podając również.. sprawdzone metody walki z ta nieznośną choroba. W 2 częściowym wykładzie opisuje następstwa stosowania diety, prowadzącej często do wyleczenia. Jesteśmy tym co zjemy. Rak sam się nie robi, zbieramy cale życie toksyny, opowiada Marek………Jak się z tych trucizn uwolnić, by nie przytrafiło nam się kiedyś nieszczęście?

W tą niedziele 25.08. o 20:30 prawdziwa gratka. Po raz kolejny gościmy na radiu Paranormalium, Marka Wysockiego, opowiadającego o przyczynach wszelakich chorób. Az ciarki przechodzą ileż to oczekuje nas na starość schorzeń, których symptomów nie potrafimy rozpoznać. Wszystkim zatroskanym o własne zdrowie polecam gorąco ten wykład. Rewelacja!!!

Demoniczne opętanie

Demoniczne opętanie

W zbliżającą się niedziele nadajemy druga część ALMOSA relacji z opętania.

Radio Paranormalium. 20:30

Warto zwrócić uwagę na jedno niezwykle zjawisko, wynikające z funkcji ciała astralnego. Ciało to w przypadkach zaangażowania emocjonalnego, czy płytkiej medytacji, potrafi nas opuścić i podróżować poza ciałem fizycznym. Pomimo iż świadomością jesteśmy nadal w ciele fizycznym, to ciało dostarcza nam i tak doznań. Jego szybowanie w przestrzeni, towarzyszenie mu uwaga, umożliwia nam widzenie miejsc które ono odwiedza. Spontaniczne wyparcie tego ciała w czasie rozmyslania może nam czasami sprawić trochę problemów. To chwilowe utracenie tego ciała, jest właśnie powodem osiągnięcia stanu lekkiej medytacji. Brak w nas tego ciała właśnie je robi, znaczy dzięki jego wysunięciu osiągamy inny stan świadomości, stan ułatwionego rozmyślania.. Może nam to dostarczyć czasami trochę problemów. Cos, co umożliwia nam lepsze i szybsze rozmyślanie, coś co czyni je wydajniejszym, może stać się z powodu treści myśli utrapieniem. To ciało w czasie podroży przykleja do siebie obce myślokształty, lub czyjeś ciała astralne. Gdy wraca Czytaj dalej