Miesięczne archiwum: Marzec 2013

Jasnowidz

W ta niedziel o 20:30 na „Radio Paranormalium” http://radio.paranormalium.pl/ , odbędzie się spotkanie z jasnowidzem Markiem z Oławy.(KONTAKT Z JASNOWIDZEM markus2621@wp.pl ) W czasie wywiadu przeprowadziliśmy parę eksperymentów. Polegały one na odczytaniu terenu i określeniu sytuacji w jakiej zostały sfotografowane przedmioty na zdjęciu. Przypomina to trochę nasze forumowe eksperymenty, jakie przeprowadzaliśmy przed laty na forach. Marek dobrze czyta mentalnie i efekty eksperymentu były udane. Przepowiada również o przyszłości ziemi w najbliższych latach. Czekamy wiec cierpliwie, by sprawdzić jego umiejętności.

Najlepsze efekty filmowe,- 2000 wieku
http://www.scanlinevfx.com/la/en/reels.html
Nagralem Marka jasnowidza na audycje radiowa, poleci za 2 tygodnie. W czasie nagrywania robilismy wspolne eksperymenty, z ktorych czesc sie powiodla.. Podaje jego dzisiejsze prognozy, przypowiesci na najblizyszy czas. Zobaczymy czy sie sprawdzi.))
Marek Jasnowidz:
W ciągu kilku dni a może być i gadzin w okolicy Japonii nałożą się dwie płyty na dużej głębokości pod woda, będzie wyczuwalne nawet na Alasce, bedzie to spore widowisko. W marcu wydarzy się coś złego pod Palacem Bakingam, tam gdzie są trzy metra i drugie to budynek administracji jest postawiony kolo dużego kola młyńskiego Czytaj dalej

Adam Bytof

MOJ WERNISSAGE

Tej niedzieli 24.03.2013, na Radio Paranormalium, gościmy po raz drugi Adama Bytofa. Odpowiada on na pytania zebrane na rożnych forach, związanych ze świadomym śnieniem.. Audycja trwa 40 minut a wiec jest wystarczająco czasu, by omówić najważniejsze zagadnienia związane ze świadomym śnieniem. Po wieli latach badan w tym temacie i przygotowaniu wielu uczniów, Adam pełen entuzjazmu, rozwiązuje niepewności słuchaczy, wspierając własne wypowiedzi porcja solidnej psychologii. Nie przegapcie tej audycji, gdyż jest czego wysłuchać. Audycja odbędzie się o 20:30 w niedziele. By połączyć się z radiem, to należy wcisnąć biała strzałkę na niebieskim kółko. Czytaj dalej

Radiestezja

W ta niedziele 10.03.2013 0 30:30 gościmy na radiu po raz drugi Marka Wysockiego. Z wykształcenia lekarz, opowiada o alternatywnych metodach leczenia. Audycja trwa 45 minut a wiec sporo o niezwykłym i paranormalnym. Za tydzień gościem będzie Adam Bytof.

http://radio.paranormalium.pl/

Marek Wysocki

Jeśli by chcieć określić jednym słowem tego nauczyciela, to byłoby to słowo: alchemik. Po pierwsze dlatego, że wzorem starożytnych mistrzów, jego wiedza jest ogromna, trudna do ogarnięcia przeciętnemu śmiertelnikowi. Po drugie, a może właśnie po pierwsze – posiada rzadką umiejętność „przemieniania metali nieszlachetnych w złoto”. Tymi metalami są niszczące nas negatywne uczucia, emocje i myśli. On potrafi sprawić, żeby zamieniły się w pozytywne i budujące. Potrafi tego nauczyć swoich uczniów i pomóc im wytrwać trudny początek drogi. Sam mawia, że jest to wiedza dla wszystkich, chociaż przez wieki próbowano ją chować i traktowano jako elitarną. Znany jest z powiedzenia: „Pan Bóg wylewa Ducha na wszystkich po równo, więc każdy z nas ma do niego taki sam dostęp.” Każdy może stać się alchemikiem. To nauczyciel, który patrzy i myśli sercem. Ogromna wiedza, którą zgromadził, nie przesłoniła mu życiowego kompasu, który ma w sercu.

Marek Wysocki jest nauczycielem i terapeutą. Na co dzień – przede wszystkim terapeutą. Codziennie zgłaszają się do niego dziesiątki ludzi z prośbą o pomoc. Wykorzystuje w swojej pracy narzędzia radiestezyjne, a siebie nazywa „kanałem przepływu energii”. Nie mówi o sobie, że uzdrawia, a jedynie pozwala płynąć energii, której ani nie wytwarza, ani nie jest jej właścicielem.

http://www.merkaba.webd.pl

Tarot

Tarot w naszym polskim społeczeństwie posiada skrajnie różniące się od siebie opinie. Jedni uważają , że karty te powiązane są różnego rodzaju złymi duchami demonami itp. , które żerując na wróżbicie , doprowadzają w rezultacie do opętania i zniewolenia człowieka. Ludzie ci obawiają się także złego wpływu domniemanych złych mocy na rezultat wróżb. Twierdzą oni jakoby ciemne moce w ten sposób realizowały swój plan nakierowania nas na przyszłe cierpienie. Na szczęście istnieje również całkiem odmienne zdanie na temat kart Tarota. Pogląd ten głosi całkowite bezpieczeństwo podczas stawiania kart zarówno dla osoby pytającej jak i tej , która udziela odpowiedzi. Odrzuca on bowiem ingerencję diabelskich sił na rzecz przewodnictwa sił wyższych(istoty uduchowione) , mocy intuicji , a także umiejętności interpretowania skomplikowanej symboliki kart przez wróżącego. Czytaj dalej