Miesięczne archiwum: Luty 2013

Wampiry energetyczne

Dzisiaj 03.03.2013, w niedziele, gościmy Marka Wysockiego na radiu Paranormalium o godz. 20:30 Marek opowiada o alternatywnym leczeniu chorób, sporo solidnej filozofii i wiedzy o radiestezji.

Stronka autorska naszego gościa
http://www.merkaba.webd.pl/

http://www.merkaba.webd.pl/images/os1.jpg
Link laczacy z radiem
http://radio.paranormalium.pl/

W ta niedziele 24.02 gościem radia jest Leon, pogromca larw astralnych magnesami neodymowymi. Opowiada o zastosowaniu magnesów w leczeniu wszelakich schorzeń. Wszędzie gdzie goszczą pokraki astralne, wysysające energie z dobrego człowieka, tam natychmiast pojawia się Leon,zwalczając z oszałamiającym sukcesem bestialskie potwory, Bedzie wesoło i sporo do przemyślenia.

Jednocześnie na czacie Infry,
http://spikeria.pl/room/infra_czat
w sobotę 23.02.2013 20:30odbedzie się spotkanie z Aleksandrem Deyev opowiadającym o wampirach energetycznych. Tez sie dolacze. Bójcie się wiec straszne potwory, bo przychodzi na was kryska!!! jeje

Czwarty Wymiar

kunstarena 40 Zdjec z wernisazu w Wiezy Krakowskiej w Norymberdze,
http://kunstarena.com/ausstellungen/krakauer-haus
Artykul z 4 Wymiaru,- Marek Żelkowski

Było już grubo po północy – wspomina Zbyszek. – Pędziłem autostradą. Monotonna, nie stwarzająca problemów jazda. Nagle… Dostrzegłem, jak samochód wysuwa się do przodu, a ja zostaję na asfalcie. Stałem wstrząśnięty i przez chwilę nie rozumiałem, co zaszło. Auto odjechało, zostawiając mnie na drodze. Wpadłem w panikę. Bez wahania popędziłem za pojazdem. Ocknąłem się za kierownicą. Nic się nie stało, minęła zaledwie chwilka, a auto jechało nadal równiutko, trzymając się swojego toru.
Czytaj dalej

Teleportacja

teleportacjaKolejna niedziele 03.02.2013 gościmy w radiu Paranormalium Dzejsona. Opowiadamy o tarocie i teleportacji. Czy podróżowanie w czasie i przestrzeni jest możliwe? Jeżeli tak, to jak to zrobić!

Opowiadam o wyjściach z ciała, kończącymi się niezrozumiałym przeskokami w przestrzeni. Czym jest brzuchomówstwo, -zarejestrowane przypadki rozmawiania bez ruszania buzia.

NADESLALA HERBINA

Mam, skopiowalam swoja wypowiedz sprzed lat, ta kobieta byla ministrem w Finlandii, przeczytaj calosc, jest ciekawa
Moje notatki dotycza wypowiedzi pani Dr. Rauni Leena Kilde, ktora jest lekarzem i bylym ministrem zdrowia w Laponii /Finlandii. Zostala ona zaproszona do poprowadzenia wykladu na zgromadzeniu przeciwko wykorzystywaniu broni psychofizycznej i technik kontroli mysli.
Z obejrzenia tego jej wykladu sa ponizsze notatki : Czytaj dalej