Miesięczne archiwum: Październik 2012

Wewnętrzne światło

Wewnętrzne światło.
Czym się rożni obe od NDE a tym ze jednio jest raz a porządnie. W obe , w zależności od metody, ludzie lądują najczęściej w wyższych planach, co uwarunkowane jest technika wychodzenia i rodzajem transu. Po śmierci lądujemy najczęściej w kolejnym planie , nazwanym eterycznym, To energetyczna strona świata fizycznego, świeci się tam i przedmioty widzimy na wskroś. W ten świecący się świat fizyczny wklejamy obrazy astralne, nadając mu fizycznych efektów. W tym planie wyczuwa się co nas otacza a to starcza a to starcza by warstwa ta nabrała widzianych dla nas kształtów. Śmierć trwa nadal i zmykamy potem w wyższe warstwy wieloświata . Cześć ląduje w piekiełku, utykając w astralu, zamęczając się powinnościami , lub przypalani są grzechami a cześć mknie do nieba weseląc się w planie mentalnym, tracąc częściowo upierdliwa strefę emocjonalna, Cześć ludzi leci jeszcze wyżej a nawet jeszcze wyżej. W całej tej gonitwie za unicestwieniem siebie umieranie skalda się z wielu etapów, polegających jakby na uwalnianiu się z życiowych klamotów zebranych łapczywie. Na samej gorze, naszej osobowej drabinki jest jaźń, która może się rozpalić wewnętrznym światłem, stajać niezależną od ciał niefizycznych i zawartych w nich energiach. W czasie wznoszenia się jaźni uczy się ona rezygnować z części własnych właściwości umysłowych. I oto chodzi, by rozbudzić w sobie światło duchowe, nazwane chyba ciałem Chrystusa lub światłem atmana. Chodzi o to by umieć korzystać z boskiego źródła energii, najjaśniejszego światła ze świateł. Gdy się to nam choć raz przytrafi, to natychmiast rozpoznajemy nasz nadrzędny cel życia, zapamiętując iż jaźń reaguje na boskie światło z wielka euforia, niezwykle silnym uniesieniem duchowym, przypominającym bezgraniczna miłość. Jaźń sili się wtedy i szuka ze wszystkich swoich sil ponownie takiego spotkania- zjednoczenia, jednym słowem zrealizować najwyższy cel człowieka, obudzić się w ciele duchowym.
Ludzie osiągają rozświetlenie się jaźni najczęściej stopniowo. Sam proces budzenia się przebiegać może czasami bardzo gwałtownie. Przypomina to najczęściej dotkniecie palcem bożym, siejącym często wielki zamęt w życiu człowieka. Czy konieczne musi być taka zadyma? Po części musi, gdyż droga na skróty jest najczęściej stroma i kamienista. Zanim człowiek połapie się w oczywistych rzeczach musi się trochę namęczyć. Każde uderzenie przeciwności , przemieszane z bólem porażki otwiera mu coś w jaźni. Bieleje jego ciemna strona ( mająca konkretna substancje) wzbudzając pokorę i wyrozumiałość. Nie mowie by zaraz na kolana i pejczem po plecach, ale tak trochę , stopniowo by zrozumienie wzrosło i poprawiła się kondycja duchowa. Nie kłopocz się więc nadgorliwie życzliwy człowieku, ze robią ludzie innych w konia a zajmij się przede wszystkim sobą. Gdy zaczniesz się starać być lepszym niż jesteś, to sam odkryjesz resztę. Wiedza napłynie w odpowiednim czasie, dyktowana wewnętrznym głosem. Nauczysz się rozpoznawać własne badziewo od rzeczy istotnych.

http://cialka.net/swiatlo_5193.html

29.10.2012 Audycja Daniela

W nadchodzaca niedziele  odbedzie sie rozmowa z DANIELEM o 20:30 . 21.10.2012

http://radio.paranormalium.pl/

WIECZNIE DARMOWE ARCHIWUM AUDYCJI– wcisnij numer ulubionej audycji na niebieskim polu z tekstem i natychmiast polaczysz sie z archiwum.

Jezeli chesz sluchac z wlasnego kompa, tutaj mozesz sciagnac wszystkie audycje:

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12
lub z chomika
http://chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje+do+pobrania+%28mp3%29/Rozmowy+poza+cia*c5*82em

Bóle fantomowe.

Bóle fantomowe, -rzucanie palenia
Często pacjenci po utracie reki skarżą się na bóle w tej utraconej części ciała. W czasie terapii kładzie się zdrowa rękę na stole i głaszcze ja, by wywołać mile doznania. Jednocześnie ustawia się lustro po stronie tej obciętej, by pacjent miał możliwość widzenia dwóch rak. Patrząc na odbicie lustrzane reki zastępującej ta utracona, wyobraża sobie, iż ma je dwie, starając się przerzucić odczucia z tej głaskanej na ta obcięta. Spoglądając w lustro widzi ta obcięta jak jest głaskana, co umożliwia mu w miarę szybko wytworzyć uczucie, iż leży ona wyprostowana na stole i ma się dobrze. Po jakimś czasie fantomowe bóle przechodzą. Co się wtedy dzieje?
Wcześniej ten pacjent miał wrażenie iż ta obcięta ręka była zdeformowana, czul wręcz jak obcięte ramie było w przedziwny sposób sparaliżowana, a dłoń niezwykle wykrzywiona. Temu odczuciu nie mającemu odpowiednika w ciele fizycznym, towarzyszył intensywny ból.
8 % ludzi odczuwa fantomowe bóle w rożnych częściach ciała, które w sprzyjających momentach przybierają na sile. Nawet gdy niczego im nie brakuje i maja się fizycznie wyśmienicie.
W czasie czytania artykułu w laptopie postrzegłem jak moje wirtualne ciało odchyliło się na tył krzesła, oklapło wręcz, przybierając taka postawę , gdy czuje się zmęczony lub wynudzony. Po paru sekundach odczułem silne zmęczenie i zniechęcenie. Było to tak silne iż utraciłem całkowita ochotę do czytania, tracąc nawet zainteresowanie tematem. Wtedy zdałem sobie sprawę, iż w pewnych sytuacjach moje ciało niefizyczne jakby niezależnie reaguje a ja ten co obserwuje i czuje ulegam jego sugestii. Jak do tego doszło?
Przed wychyleniem się fantomowego ciała kotłowały się we mnie ledwo uświadomione obawy , iż tracę przez komputer wzrok i kręgosłup mi się deformuje od ślęczenia przed monitorem. Cały ciąg skrzętnie pielęgnowanych obaw, przetoczył się w moim umyśle, w czasie czytania, co zaowocowało zniechęceniem. To kompleksowe falowanie myśli w czasie wykonywania czynności lub obserwowania zjawisk, określa nasze działanie, nasze postępowanie. Zastanawiając się do czego może być omawiane zjawisko dla nas przydatne, zacząłem obserwować dociekliwie umysł, mając na uwadze zwalczanie naszych złych skłonności a nawet nałogów. Walczę od miesiąca z paleniem papierosów, szukając techniki pozbywania się tego szkodliwego nałogu. Moimi spostrzeżeniami się wkrótce podzielę, ale dopiero gdy się pozbędę definitywnie zainteresowania paleniem.

http://kopalniawiedzy.pl/bole-fantomowe-amputacja-Jack-Tsao-lustro-Walter-Reed-Army-Medical-Center,3759
Pozdro badacze stanów świadomości.


Egzorcyzmy

W ta niedziele 7.10.2012 gosci Cassiel na antenie paranormalnego radia. Opowiada o wlasnych przygodach poza cialem jak i 500 swiadomych snach, w ktorych spotykal niezwykle istoty. Opowiada rowniez o mentalnych egzorcyzmach, o ich przeprowadzaniu i uwalnianiu smutnych dusz.  Wspaniale relacionuje podroze niefizyczne poza cialem, opisujac niefizyczne swiaty. Jego 3 audycje maja po 30 minut i beda sie ciagnac przez 3 tygodnie. Zapraszam, to juz w ta niedziele pierwsza audycja Cassiela  o 20:30 na

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=player

Jezeli chesz sluchac z wlasnego kompa, tutaj mozesz sciagnac wszystkie audycje:

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12

NOBLE O OOBE. WEBINAR.

Opowiada Robert o swoim zainteresowaniu do oobe. Opowiada o swoich podrozach, o rozwijaniu wlasnej techniki opuszczania ciala.

http://www.oobe.pl/kurs/Webinar001

FILMIK O MALOWANIU ROZYCZEK FARBAMI OLEJNYMI