Miesięczne archiwum: Czerwiec 2012

Niedzielne audycje o cialkach w radiu.


Film o malowani obrazu: „Lesna wróżka”.

cialo-astralneDzisiaj 24.05.2012   o   20:30 godz, prowadze audycje w radiu  PARANORMALIUM.  , mowiac o cialkach, znaczy cieniach bagiennych, o rozbudzaniu jazni, odzyskanie pod kontenerem.

 

01.06.2012 NAJNOWSZE NARANIE
NIEDZIELNE POGADUCHY -SWIATLO- rozbudzeniu Jazni, juz do odsluchania na
http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=7610&st=20#entry98548

8.06.2012 dolacza Noble i opowiadamy o spotkaniu w mojej pracowni, poza cialem oczywiscie. Tydzien po Noble gosci w audycji Conchita, rozmawiamy o inspiracji w sztuce.

drzewoJablko AdamaSwiecznik
jeje i pozdro

 

 

Derren Brown

Ciałka- Niewidzialne ręce

AUDYCJE RADIOWE
W planie: co tydzień audycje radiowe o ciałkach, zmiana programu w kazada niedziele o 18 godz.  przez cale wakacje, aż do zanudzenia.

forum infra  Pierwsza audycje można już odsłuchać  w Radiu Wolnemedia, tutaj  http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=7610

lub na   :     http://radio.wolnemedia.net/program/03.php        (trzeba tam sobie przewinąć strzałkami na audycje nr 5).

lub w Radiu Paranormalium http://radio.paranormalium.pl/.

    Tematem tych addycji są ciała subtelne, ciała niefizyczne. Opowiadam o własnych doświadczeniach, związanych ze stanami swiadomosci, Czytaj dalej

Przemiany swiadomosci

Znalazłem kolejna stronkę, milo opisującą transformacje 2012.
http://krystal28.wordpress.com/
Ładnie pisane artykuły, nie zamęczają opisami wstrząsających zmian. Zdałem sobie sprawę, iż sam wlasciwie jestem już cały przemieniony. Tez chciałbym, by ludzie stali się wielowymiarowi, marząc by mogli się przez te plany świadomie przemieszczać, gdy tego zapragną. I tutaj jest hak!!
Gdy tego zapragną a zapragną, gdy będą wiedzieć, iż to jest możliwe. Czyżby w tym skrywało się wyzwolenie swiadomosci i przemiany świata. Wiedzieć czego szukać i zwrócić uwagę na coś co zawsze było nam dostępne, ale zasłonięte nieuwaga. Ha, ha, ale by było z tymi zmianami.  Odsłonięcie  człowieka nowej ery, byłoby niczym więcej jak uświadomieniem sobie posiadania własnej nieśmiertelnej  jaźni, z mozliwoscia opuszczania ciała fizycznego i podróżowania  na dużych obszarach. Od dłuższego czasu opowiadają ludzie, iż pędzi jakaś nieznana energia, mająca nas zmienić, przefazowac w ciele fizycznym. Bruce Moen również mówi o tym przyszłym zdarzeniu, nie znając jednak czasu wystąpienia tego zjawiska jak i jego intensywności. Kilkanaście lat temu, również usłyszałem coś w temacie od niefizyczniaka, mianowicie iż nasz układ planetarny może wsunąć się w obszary o odmiennych właściwościach.  Czytaj dalej

Szkice węglem

http://youtu.be/PUaGch8whLw

Szkice Węglem

Szkice weglemSzkice weglem

Przedstawiam państwu nowy filmik o rysowaniu węglem. Tym razem udało mi się dopasować papier do sypkiego palonego węgla. Szukałem prawie rok odpowiedniego papieru, ciesze się wiec, iż wreszcie dotarłem i mogę bez mazania rysować ta technika.Poprzednie rysunki wykonałem na półkredowym papierze. http://youtu.be/2oSco0-eq6E
Widać wyraźnie jak grunt nie przyjmuje ślizgającego się po nim węgla. W czasie rysowania, używałem paru rodzajów węgli rysunkowych. Rozpoznacie z łatwością na filmie. Większość rysunku wykonałem sypkim, drzewnym węglem, rozcierając duże powierzchnie pędzlem, lub palcem a następnie cienkim i twardym wkładem węglowym, rozrysowywałem szczegóły. Dobrze wiedzieć , iż są rożne podkłady rysunkowe i narzędzia, którymi osiągamy odmienne efekty. Film traw 12 minut, pokazując dosyć dobrze proces tworzenia tej pracy. Wyraznie mozna postrzec, iz rozrysowuje ogólna forme pni drzew, nie dbajac zbytnio o szczegoly. W weglu bardzo wazne jest wprowadzenie  juz na poczatku, w rysowane ksztalty szarego cienia, bez dbania o szczegoly, szeroko z rozmachem.  Wkreslamy potem w takie szare plany czarne szczegoly, lub wymazane gumka najjasniesze plamy. Kolejnosc taka zaoszczedzi nam  czasu.

Szkice Węglem