Miesięczne archiwum: Wrzesień 2011

Braco

odmienne stany swiadomosci

Odmienne stany swiadomosci

 http://www.mu6.com/animated_tree.html
Z opisów niefizycznych przygód, blog zamienił się w poradnik malarski. Spisałem w ostatnich artykułach własne spostrzeżenia dotyczące malarstwa i rysunku. Nie zaprzestałem jednak podglądania światów niefizycznych. Robię to nadal, ale zakrywam własne wnioski przed publicznością, nie chcąc się wciągać w mielenie jęzorem. Przeglądając fora ezoteryczne, zdałem sobie sprawę, ze nie znajdę w nich tego czego sam szukam.
Jabłko Adama z drzewa poznanaia

Jabłko Adama z drzewa poznania

Najczęściej są w nich anonimowo opisywane niezwykłości i sensacje, naszpikowane uszczypliwymi komentarzami. Psujące nastrój błahostki, staja się temat niekończących dyskusji.
W codziennym życiu spotykam za to ludzi w działaniu, ceniących własne słowa i ponoszących za nie odpowiedzialność. Niektórzy z nich są całym sercem oddani temu co robią, przybierając czasami niezwykłe postawy jak Matka Meera czy Braco.
W zeszłą sobotę bylem na spotkaniu z Braco, Czytaj dalej

Matka Meera

http://muttermeera.de/darshan.shtml
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dar%C5%9Ban

Spotkanie z Matka Meera.

Matka MeeraDo pomieszczenia przyszedłem spóźniony. Wszyscy siedzieli w ciszy, spoglądając na scenę, w oczekiwaniu na Matkę Meera. Pogodnie usposobieni, czekali w milczeniu na niezwykle wydarzenie. Było coś niezwykłego w tych ludziach. Przyglądając się im, zauważyłem na ich twarzach  rozpogodzenie. Ileż tutaj jest miłych ludzi. Po chwili oczekiwania weszła na sale Matka Meera. Ubrana w fioletową sukmanę , przeszła kilka kroków w stronę krzesła. Zatrzymała się, rozglądając nieobecnym wzrokiem. Po chwil zaczęli podchodzić do niej ludzie na klęczkach, schylali głowę a ona kładła na nie swoje ręce. Rozwiązywała supły karmiczne, napełniając je światłem. Starając się przyjrzeć jej aurze, zdziwiony bylem widząc u proszących ją osób czasami o wiele większą eteryczna otoczkę, niż u niej samej. Czytaj dalej