Miesięczne archiwum: Listopad 2010

TRZECIE OKO


Tematem kolejnego spotkana jest trzecie oko. Spotykamy się w niedziele o 20 godz.
http://www.forum.obemania.pl/EKSPERYMENTY/TRZECIE_OKO/
Znalazłem w necie interesujące nagrania, warto posłuchać
http://trzecieoko.pl/bezplatna-kaseta/

Osoby z łaskotaniem na powiekach, mile widziane.

magamargo:
Jestem tu nowa i nie wiem, gdzie mogę umieścić swój wątek i przepraszam jeśli robię Wam bałagan. Oobe zajmuję się od roku i zastanawia mnie jedno zjawisko, na które nie mogę znależc wyjaśnienia. Często podczas relaksacji lub tuż przed zaśnięciem, a ostatnio nawet podczas pracy czuję dotyk na czole, czasem też na nosie i jest to bardzo miłe uczucie, pojawia się niespodziewanie, tzn. gdy sobie chcę to wywołać to nic z tego. Chciałabym się dowiedzieć, co to za „przekaz”, jak kierować swym rozwojem, co to może oznaczać? Czy ktoś z Was miewa podobnie? Bardzo byłabym wdzięczna za jakieś słowo w sprawie takiego dotyku:)
Zbyszek:
W niedziele rozmawiamy o trzecim oku, łaskotaniu na powiekach i na nosie;), zapraszam.

CZAT W TA NIEDZIELE

W ta niedziele, na czacie, mówimy o naszym pierwszym oobe, opowiadają słuchacze a wiec może być interesująco i spontanicznie.Po miesiącu czatowania, pojawili się na pokoju starzy bywalcy jak i sporo sfrustrowanej młodzieży i dowcipasów. Czasami jest ciężko, jak w dzieciniarni, gdy koledzy wcinając torta, patrzą, czy aby na pewno innym wtedy burczy w brzuchu.
W niedziele o 20 kolejne spotkanie, zapraszam.
http://spikeria.pl/room/oobe_i_sztuka/

Symbole

Jakie symbole wytwarzają zwierzaki i jak się chronią przed zagrożeniem?…………………………….
Znajomek wizualizował włóczkę, którą się bawił kotek, pacnął ja łapka, jakby ja widział.
Raz w podroży , natręt wsadził mi jakieś monety w oczy i oślepłem poza ciałem. Potem zrobiły mi się krechy na powiekach. Znajoma chciała podlecieć do kogoś i powstrzymała ja niezwykła siła, bijąca z namalowanych myślowo znaków egipskich na ścianie, nie przepościły ja. Inna znajoma , chciała podlecieć do piramidy i ja powalił snop światła, bijący ze szczytu.
Tak jakby niewinne twory myślowe, w fizycznym świecie, mogły z łatwością wpływać na nas, poza ciałem fizycznym i określać nasze postępowanie w śnionym planie Czytaj dalej