Miesięczne archiwum: Lipiec 2010

Relaksacja

Świadome śnienie w stresie. fragmenty, porady dla zestresowanej pani……

Gdy ktoś wpadnie w kiepskim humorze w trans, to ląduje najczęściej w świecie przeciążonym własnymi zmartwieniami. Wizualizuje swoje troski, obserwując je z przerażeniem na oścież otwartymi oczyma.
By zaznać orzeźwiającej boskiej miłości, w tym stanie, to jest wskazane, by w świecie fizycznym najpierw sobie poradzić. Gdy dzieciaki się niemiłosiernie wydzierają, maż woła o zupę a dywan nie odkurzony, to pojawia się w człowieku napięcie, palący ból z pretensją, ze szczęśliwe życie pędzi bokami, zostawiając nam jedynie ogryzki. Czytaj dalej

Neuro przesuniecie

Porzucając ciało astralne lądujemy w parku.
Czym jest ten park i jakie korzyści wyniesiemy z tego odmiennego stanu swiadomosci? Co robimy koncentrując się na trudnych zadaniach, gdzie szybujemy wyobraźnią w takich chwilach i co się z nami dzieje, gdy wyciszamy emocje i potrafimy chłodno myśleć z rozszerzona świadomością ?
*
Darek Sugier

Nauczę Cię pewnego manewru. Zabieg ten ma niesłychaną moc i siłę. Wielokrotnie dostroiłem się do PARKU dzięki jego zastosowaniu. Nazwałem go:

– Neuro – przesunięcie

Załóżmy, że leżysz w OP lub jesteś już w OSPUO. Chcesz dostroić się wyżej, bliżej Środka. Zawieś wzrok na jednym punkcie. Czytaj dalej