Miesięczne archiwum: Styczeń 2009

INTENCJA

INTENCJA, PROGRAMOWANE UMYSLU
WSPÓLNA JAŹŃ.
Przed pójściem do łózka spacerowałem po mieszkaniu, obserwując kolorowe kształty. Chce teraz widzieć wszystkie czerwone przedmioty! Przemykając miedzy pokojami podziwiałem skaczące oczy po wszystkim co czerwone. Moja uwaga wymuszona życzeniem, wirowała miedzy setka przedmiotów, zawsze trafiając na czerwone. Przed każdym skokiem w inne miejsce miałem możliwość zatrzymać się na dłużej i ocenić jej natężenie i odcień. Rezygnując z tego skakałem w kolejne miejsca wnętrza, dostrzegając nawet malutkie plamki czerwieni.
A teraz chce zobaczyć niebieskie przedmioty, pomyślałem. Czerwone przedmioty znikają mi z przed oczu i pojawiają się niewidoczne wcześniej błękity. Niebieskie pudełko, ściąga moja uwagę jak magnes. Nie przyglądam mu się dokładnie, gdyż z każdej strony pojawia mi się mnóstwo niebieskich przedmiotów. Błękitu mam mniej w domu i przechodząc przez korytarz ślepnę, mogąc jednak omijać stojące przeszkody. Idę wąskim korytarzem na pól ślepy z oczekującą uwagą. Wyczuwam wsparcie czyjejś obecnosci Czytaj dalej

WSPÓLNE ŚNIENIE. -MALOWANIE TOALETY

1) WSPÓLNE ŚNIENIE

czpla.jpg
Malarstwo scienne Anny.

Przez ostatnie dni testowałem ze Staszkiem -(NP) postrzeganie wzrokiem, dochodząc wreszcie do interesujących wniosków. Programując się na widzenie wieloplanowe, śniłem barwne sceny, bogate w szczegóły. Fragmenty obejrzanych filmów, narzuciły mi w nich fabule. Dwie noce pływałem statkiem po wodnych kanałach. Ożywiając wodny element przyrody unikałem niebezpieczeństw spiętrzającej się nagle wody na spokojnej powierzchni rzek i jezior. Ożywiona baśniowa fabula woda, więziła nieostrożnych śmiałków w zamrożonych kryształach. Czytaj dalej

Zjawiska paranormalne

13) WIELICZKA, WSPÓLNE ŚNIENIE -WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- INTEGRACJA FORÓW

barek-450.jpg
grota-600-46.jpgnasza-klasa.jpgogien.jpg
www.blaue-sau.at/
*

13) WIELICZKA, WSPÓLNE ŚNIENIE -WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- INTE

NTEGRACJA FORÓW
Biorąc udział w pomyśle Korny,eksploracji niefizycznej do Wieliczki, nie bylem tym zbyt zachwycony. Od dawna już nie chciało mi się brać w czymś takim udziału.
Ślęczenie z zamkniętymi oczyma i oczekiwanie na delikatności, wydawało mi się trochę nudną czynnością. Kolejne potwierdzenie, ze to jest możliwe, ze istnieją dymensje, rożne niefizyczne plany,- to coś chyba jest już nie dla mnie, gdy tyle innych zaniedbanych spraw czeka na rozwiązanie i wywołuje we mnie niepokój..
Później się okazało, ze tak nieprzychylne nastawienie, miało duży wpływ na przebieg tego eksperymentu. Rozmawiając z Conchita, dowiedziałem się, ze coś ja zniechęcało do aktywnego uczestniczenia w tej podroży. Jakiś wewnętrzny głos mówił jej, nie rób tego i tak nic z tego nie wyjdzie.

Calosc wpisu przenosze na bloga   kunstarena.com 31.08.2016 wpis po zmianie wkrotce sie pojawi.

INTEGRACJA ROŻNYCH FORÓW.

wieliczka.jpg
*
INTEGRACJA 3 FORÓW.
Przetaczając sie 20 lat korytarzami, rożnych szkol artystycznych, nie zetknąłem się z jakakolwiek informacja na temat świadomego śnienia.
Pracując sam z wyobraźnia, doskonale mogę ocenić przydatność tego rodzaju wspólnie przeprowadzonych ćwiczeń. Wydaja mi się one równie ważne jak żmudne ślęczenie nad papierem i skrobaniem go ołówkiem.
Od roku wywołuje obrazy w wyobraźni, służące mi potem do pracy artystycznej. Czytaj dalej

Niewyjasnione zjawiska

13, ASTRALNE ZMYSŁY, PAMIĘĆ, NAŁOGI, DOŚWIADCZENIE, CZY KTOŚ MOŻE,- WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- TEKSTY GRUPY ASTRALNYCH PODRÓŻNIKÓW Z FORUM OOBE.PL

tekst-ap-cz2.doc

1.ASTRALNE ZMYSŁY – PIECZYWO
2.PAMIĘĆ – PIRO
3. NAŁOGI -ZBYSZEK
4. DOŚWIADCZENIE -DRAQ
5.CZY KTOŚ MOŻE …. – POMARAŃCZA
6,WSPOLNE SNIENIE -CONCHITA
*
1. ASTRALNE ZMYSŁY – PIECZYWO
Pieczywo:
Od razu zaznaczam, ze nie uważam opuszczenia swojego ciała (OBE) i świadomego snu (LD) za to samo. Podczas LD nie potrafiłem się tak świetnie dostroić, jak opuszczając ciało tzn. normalną procedura przez wibracje bądź przenoszenie swiadomosci.
Trochę o zmysłach w ŚA(świecie astralnym): Czytaj dalej

Bioenergia czlowieka

12-poziom-energii-aktywnosc-energetyczna-drugiego-ciala-zlodzieje-energii-wspolne-spotkania-eksperymenty-dyskusje-teksty-grupy-astralnych-podroznikow-z-forum-oobe.doc

12. POZIOM ENERGII -AKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA DRUGIEGO CIAŁA, ZŁODZIEJE ENERGII -WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- TEKSTY GRUPY ASTRALNYCH PODRÓŻNIKÓW Z FORUM OOBE.PL
1-POZIOM ENERGII
2-AKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA DRUGIEGO CIAŁA.
3-ZŁODZIEJE ENERGII
*
MISHA:
Ap eksperyment #4: Ogólny poziom energii, a jakość przeżyć.
Już trochę padła ta inicjatywa z eksperymentami. Ale mam dziedzinę, która naprawdę mnie interesuje i chętnie ją zbadam. Zazwyczaj brałem czyjeś pomysły na eksperymenty, ale tym razem pozwoliłem sobie na odrobinę prywaty hehe.
Czas trwania eksperymentu: Bez limitu czasu
Ogólny poziom energii, a jakość przeżyć
Czytając bloga Conchity i r_m’a zauważyłem, że rozwijają oni energię i to w zdumiewający sposób wpływa na jakość ich przeżyć. Ja rozwijam energię przez robienie chi-kungów. Energia ki, chi, Czytaj dalej

PODRÓŻE ASTRALNE

11, Wyciągnięcie kogoś z ciała.-WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- TEKSTY GRUPY ASTRALNYCH PODRÓŻNIKÓW Z FORUM OOBE.PL
PLIK DO ŚCIĄGNIĘCIA
tekst-ap-cz1.doc

Mishah:
AP Eksperyment #02: Wyciągnięcie kogoś z ciała.
Jest to pierwsze oficjalne tego typu przedsięwzięcie na tym forum. Jest wzorowane na podobnych zadaniach na forach: ld4all.com/forum; sealifedreams.com/forum; i www.afterlife-knowledge.com.pl/forum. Macie do czynienia z wersją testową eksperymentu.
Czas trwania eksperymentu
od 4.09.07 r. do 10.09.07 r. włącznie
Wyciągnięcie kogoś z ciała.
W ciągu najbliższego tygodnia, nasze zadanie polega na wyciągnięciu r_m’a z ciała. Sposób w jaki to wykonamy zależy od nas (OOBE, podróż mentalna, LD). W związku z tym, że r_m musi wstać do pracy o 4:00 godziny jego snu przypadają na 23:00 do 3:58 Czytaj dalej

10, WSPÓLNE SPOTKANIA, EKSPERYMENTY, DYSKUSJE.- TEKSTY GRUPY ASTRALNYCH PODRÓŻNIKÓW Z FORUM OOBE.PL

tekst-ap-cz32.doc

*

Conchita: 09.11.2007
Właściwie można by temat podczepić pod wspólne sny z uczestnikami forum, ale Zbychu zaplanował regularny eksperyment prowadzony przez cały następny tydzień, więc warto wydzielić. Nie może sam chwilowo napisać, bo gdzieś tam maluje w świecie, gdzie nie ma netu.
Pokrótce – przez następny tydzień od 4 rano będzie nas nawiedzał mentalnie wchodząc do snów. Zaleca od 4 nad ranem budzić się co godzinę i przypominać sobie sny.
Planuje ściągnąć nas do kryształu Bruce’a Moena do jego miejsca spotkań, a Bruce gdzieś teraz ma warsztaty, więc Zbychowi pewnie marzy się zrobienie małego zamieszania/ zadymy – Bruce wchodzi do swojego kopulastego miejsca spotkań a tu OOBE maniacy… No zobaczymy – warto zwrócić baczną uwagę na sny i zaprogramować się na zapamiętywanie a może nawet odzyskiwanie świadomości.
Wiecie – przed zaśnięciem mały programik do podświadomości i powinno zadziałać, gdy pojawi się Zbychu..:)
Czytaj dalej