Miesięczne archiwum: Luty 2008

dalsze poszukiwania

Przeczyściłem z NP parę wniosków. Doszukałem się źródła sznura(wiaterka w plecy) i swojej stacjonarnej ,niby wyższej części.Zdziwiła mnie ,nie mniej niż ta niby niższa .
Obie okazały się ani wyższe ani niższe a ja nie ten niby środkowy.
Piękna przygoda . Lece ten niby w 3-ch ale jeden do tego wyzszego co nie jest wyższy. uuuuuuuu
Wczoraj odczułem dziwne zmęczenie. Położyłem się na łózko i zaczęło się coś dziać.Nieskoordynowane myśli zaczęły we mnie napływać i prześledziłem stertę nie połączonych z sobą myśli. Zaczęły mi się układać w grupki. To z tym a tamto z tamtym.Odczułem nacisk na akcje,ohooo ,pomyślałem ,ktoś jest u mnie,Mam znowu czyszczenie.
Zapytałem o Czytaj dalej

Wyzsza JAZN

Opuszczając ciało fizyczne , latamy i rozmawiamy w astralu czy mentalu i robimy tam co chcemy. Przyjmując dodatkowo ciało fizyczne robimy to nadal .Pomimo tego ze mamy oczy uwiezione w rzeczywistości, to nasze ciała nadal tworzą scenerie i odwiedzają rożne miejsca, gdy my świadomi w rzeczywistości o coś pytamy czy sobie wyobrażamy. Brus pisał sporo o tych śpiących typkach szwendających się po rożnych centrach I zadających natrętnie pytania.
Ta wielolicowosc naszej tak aktywnej twarzy, Czytaj dalej

Kolejne eksperymenty

Przeprowadzam z zapałem kolejne próby spotkań we śnie ze znajomymi.Wprowadziłem element skeczu w planowanie snów. Wyobrażam sobie dowcipy rysunkowe, które o dziwo śnią się znajomym.Mam kilkanaście wesołych historyjek ,które spróbuje podstępnie wszczepić eksperymentującym w czasie snu.
Szlifuje funkcjonowanie wszystkich ciał niefizycznych człowieka nadal z wielkim zapałem, Jestem teraz przy ciele przyczynowym,budhhi,tz. wyższym ciele mentalnym,. Od tego już krok by się połapać w całości. Składam ilustracje, przedstawiająca symbolicznie współdziałanie wszystkich części osobowych człowieka
Strona ciałka będzie prowadzona w 3 językach. Trochę to jednak jeszcze potrwa , bo nie czuje się na tyle na silach by wrzeszczeć po świecie o tym ,co szepcze się po kącikach ezoterycznych.Na forum znajdziecie parę uwag o buziakach astralnych .A tak to stare nudy.
Pozdro…

Otwarcie FORUM.

Na stronie cialka.net otwarte zostaje forum dla odwiedzających.Wieczorem można się już sie logować.Tematy poruszane na forum to będzie oobe i ciałka niefizyczne człowieka-struktura osobowa człowieka. Przeprowadziliśmy juz sporo eksperymentów w AP a kolejne już szykujemy dla śmiałków.
Serdecznie zapraszam.Postaram się z czasem odpowiedzieć na pytanie ,jeżeli je ktoś postawi a ja będę potrafił na nie odpowiedzieć.
Przy wpisach trzeba dodać 2 cyfry.

PRZENIESIONY TEKST Z FORUM OOBE.PL
Wiele lat temu ,przyszła do mnie istota, nakładając mi koronę na głowę i mówiąc. Teraz ty będziesz moim synem.Ucieszyłem się bardzo ,choć korona była jak uderzenie patelnia a to usynowienie zabrzmiało trochę jak niewypał..
Siedziałem na krześle na jakiejś budowie i zastanawiałem się kim mam teraz rządzić. Ludzie patrzyli trochę na mnie z niepokojem ,bo siedziałem bezczynnie z godzinę a terminy goniły. Chciałem jednemu powiedzieć .,- hej ja mam koronę. Za nim to zrobiłem , on wydarł się na mnie z pyskiem ,bym zaczął ściany gruntować bo jutro otwarcie.
Czytaj dalej