Ciała subtelne

III. Ciała subtelne, niefizyczne

cialo-astralne.jpg
Dostrojeniem się do poziomu wieloświata, nazywamy świadomym wnikaniem w jedną z warstw wieloświata. Najdalsze podróże, oprócz penetracji warstw wieloświata i zapoznania się z żyjącymi w nich istotami, nie są w stanie przynieść nam konkretnych dowodów realności zjawisk paranormalnych. Zupełnie inaczej się maja stany świadomości osiągane w fazie do środka. Osiągając ja możemy ukierunkować niezależne ciała subtelne na konkretnym działaniu, wysyłając je w otaczającą nas przestrzeń. Określając ich konkretne zadanie, możemy wpływać na naszych towarzyszy życia, dostarczając im dowodów realności zjawisk duchowych. I tutaj UAGA!!!!

Również będąc w ciele fizycznym możemy wysuwać z nas nasze ciała subtelne. Możemy przy ich pomocy zaburzać normalny przebieg zjawisk fizycznych.

Najprostszym ćwiczeniem przybliżającym nam odczucie ruchu ciałem subtelnym będzie wyobrażanie sobie dotykania przedmiotów lub żywych osób.- Staramy się dotknąć w wyobraźni cokolwiek lezącego na stole. W pierwszym momencie wyobrazimy sobie sam ruch, pragnąc go wykonać. Dokonamy planowania ruchu. W umyśle zaświta nam myśl o jego realizacji, niewyraźne doznanie, coś jak pragnienie, za którym kryje się zaledwie spojrzenie na przedmiot, z wiedzeniem, iż chcemy go dotknąc. W tym właśnie niezwykle subtelnym odczuci trafimy na skierowanie ciał mentalnych w stronę przedmiotu. Nie rożni się to prawie niczym od koncentracji jedynie uwagi na samym zadaniu. To będzie właśnie wykonanie ruchu w ciałach mentalnych, tych niezwykle subtelnych, nie dostrzegalnych dla nas i ignorowanych, ze względu na niezwykłą subtelność zjawiska.

Gdy poświecimy trochę więcej czasu i będziemy się intensywnie silić na pragnieniu dotknięcia lezącego przedmiotu, nastąpić może uaktywnianie ciała astralnego. Wtedy doznamy już zalążek ruchu fizycznego. Naszemu pragnieniu będzie towarzyszyć ruch ciała astralnego, dającego się wyraźniej odczuć. Przypomina to trochę ruch wiatru w części dotykającej reki, rodzaj niezwyklej gotowości występującej na ułamek sekundy przed wykonaniem jakiegoś gwałtownego ruchu fizyczna ręka. Doznanie to przypomina witanie się w wyobraźni skrepowanych ludzi przed samym podaniem reki. Gdy pragną tego bardzo zrobić, ale się krępują. To będą te doznania, gdy chłopiec pragnie wziąć za dłoń dziewczynę, ale się krepuje. Coś ciągnie go do tego, sam ręka się wysuwa w wyobraźni, ale szczery wstyd blokuje jego decyzje. W momencie życzliwych i szczerych powitań, niektórzy ludzie rzucają się ciałem astralnym innym w ramiona, zanim to zrobią ciałem fizycznym. Coś jak wiatr, delikatne szarpniecie ciałem wtedy nam towarzyszy. Dotykanie ciałem astralnym jest postrzegane przez zwierzęta, Nasze psy postrzegają je z łatwością. Gdy pragniemy z nimi udać się na spacer, wydawać się może, iż bez slow rozpoznają zwierzęta nasze intencje. Najczęściej rozbawieni myślą o spacerze, szukamy w wyobraźni smycz, lub otwieram już drzwi w nieświadomym planie, naszym ciałem astralny. Wtedy one to dostrzegając, domyślają się naszych intencji.

W życiu codziennym, dostrzec można tysiące sytuacji, w których wykonujemy spontanicznie uwolnionym ciałem astralnym jakaś czynność, planując ja, lub szykując się do do wykonania jej ciałem fizycznym, Marząc sobie smacznie, uwalniamy je, przezywając w wyobraźni cale zdarzenie. Błądząc w wyobraźni czymś niewyraźnym, -to właśnie
jest często przybywanie ciałem mentalnym lub astralnym poza ciałem fizycznym. Gdy uda się nam wysunąć z nas ciało eteryczne ( wyjście ze skory), to doznanie będzie wręcz takie jakbyśmy zrobili ruch ciałem fizycznym. Na szczęście zjawisko takie występuje spontanicznie, w momentach wielkich wybuchów emocji. Jest na dodatek tak autentyczne, iż mało kto rozpozna, iż wykonuje je jedynie w ciele eterycznym, -właśnie w takich chwilach możliwe są zjawiska paranormalne. Istnieją przypadki osób, w których z powodu zaburzeń emocjonalnych, ciało eteryczne niezależnie wykonuje ruch, przemieszczając coś w świecie fizycznym. Gdy dostroimy się świadomością do tego ciała , to nie musimy w ogóle  rozpoznać oddzielenia od ciała fizycznego… Przedmioty mogą dla nas stać się niezwykle lekkie a naszym wyobrażaniom mogą towarzyszyć przedziwne zjawiska. Będzie to ten moment, w którym wola człowieka potrafi zmieniać materie, potrafiąc ja nawet dematerializować. Dotykania tym ciałem mogą być nawet niebezpieczne w skutkach dla naszych towarzyszy zycia.. Bez obaw proszę, gdyż mało kto opanuje świadomie ruchy ciałem eterycznym.

Zaczynając od dotykania przedmiotu na stole, postrzec możemy delikatne proszenia ciała mentalnego, następnie niezwykle zwiewny ruch ciała astralnego, by na końcu odczuć samo ciało eteryczne. By to jednak przeżyć, wymagane jest przygotowanie i warto skorzystać z pomocy osób, które tymi ciałami już świadomie ruszają. Gdy jesteśmy dotykani  jakimiś ciałami i zostanie zwrócona nam uwaga na występujące wkrótce doznanie dotyku,  to o wiele łatwiej rozpoznamy zjawisko samego ruchu.
Korzyści z rozpoznawania dotyków niefizycznym ciałem:

Rozbudzona intuicja
Zwiększona empatia.
Wyprzedzanie niekorzystnych dla nas zdarzeń
Ochrona przed złodziejem.
Kontrola nad emocjami Korzystanie z czyich pomysłów -połączenia telepatyczne
Poprawa samopoczucia i własnego zdrowia,- zdolność do leczenia ( chirurgia fantomowa)
Praca z myślokształtami
Kontrola własnej i czyjeś podświadomości( praca nad śpiącym ciałem)
łatwość unikanie konfliktów.
Wykorzystanie własnego śpiącego ciała do samodzielnych działań.
W skrajnych przypadkach kontrola paranormalnych zjawisk świadome wykorzystanie ustawień hellingerowskich,-rodzionnych z jednym aktorem

No i otra jazda, to podróże poza ciałem,
odprowadzanie duchów
przenicowanie utraconych funkcji uszkodzonych neuronów w mózgu
http://wolnaludzkosc.pl/pl/hiperfizyka-artykuly/item/22-sciezka-ewolucyjna-czlowieka
http://wolnaludzkosc.pl/pl/hiperfizyka-artykuly/item/14-poziomy-swiadomo%C5%9Bci

Jedna myśl nt. „Ciała subtelne

  1. Robert Noble

    Ogólnie bardzo fajnie to wszystko opisałeś. Ja sam wykonywałem przez dłuższy czas takie ćwiczenia, mające na celu posiadanie umiejętności telekinezy. Niestety okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta. Można próbować latami posiadając ogromną determinację i nie osiągać żadnych efektów. Generalnie sama mentalka nie pociągnie za sobą innych ciał, nie wspominając o eterycznym, potrzebna jest jakaś inna zależność, której jeszcze nikt nie wykrył, bądź nie pochwalił się z innymi swoimi odkryciami. Zdecydowanie lepiej jest tradycyjnie wychodzić z ciała ciałami subtelnymi, gdzie mamy całkitą świadomość przeniesioną poza ciało fizyczne, które najzwyczajniej sobie śpi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *