RADIO

Rozmowy poza ciałem. Oobe, LD i inne zjawiska paranormalne.

NIEDZIELA 20:30 Radio PAranormalium

WIECZNIE DARMOWE ARCHIWUM AUDYCJI– wcisnij numer ulubionej audycji na niebieskim polu z tekstem i natychmiast polaczysz sie z archiwum.

Jezeli chesz sluchac z wlasnego kompa, tutaj mozesz sciagnac wszystkie audycje:

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12

Rowniez Radio Wolne Media nadaje nasze audycje na pr.3
http://radio.wolnemedia.net/#

Od paru miesięcy prowadzona jest audycja o zjawiskach paranormalnych. Zapraszam do nich ludzi, którzy przeżyli coś niezwykłego, podróżując poza ciałem, odwiedzając niefizyczne plany, niedostępne dla większości ludzi. Opowiadają oni o spotkaniach z duchami jak i nieznanymi istotami podróżującymi wzdłuż i szerz wszechświata. Sprawozdania takie większość przyjmuje z przymrożeniem oka i tez taka postawę proponuje każdemu przyjąć, słuchając moich audycji. Na ile brać poważnie nasze opowieści, na to pytanie każdy sam winien sobie odpowiedzieć.
Jeżeli ktoś pragnie się podzielić ze spostrzeżeniami, tego zapraszam serdecznie.
Poza tym zapraszam wszystkich chętnych do przejrzenia kroniki wspólnych eksperymentów, które znajdziecie na moim blogu. Jest tam tysiąc zapisanych stron , świadczących o realności omawianych w audycji zjawisk. Poruszane są w nich najistotniejsze zjawiska , na jakie natrafiliśmy ćwicząc w grupach niefizyczne wojaże.
W przyszłości spiszę własne wnioski, udostępniając w skrócie nasze przygody.
Zanim to jednak nastąpi zapraszam do wiecznie darmowego archiwum archiwum:

http://radio.paranormalium.pl/index.php?akcja=audycjaInfo&aud=12

lub na chomika
http://chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje+do+pobrania+%28mp3%29/Rozmowy+poza+cia*c5*82em

http://cialka.net/kategoria/eksperymenty
Szkic wieloswiata
dymensje swiata
dymensje

oko Horusa

Oko Horusa, kabala, drzewo zycia


odmienne stany swiadomosci

5 myśli nt. „RADIO

 1. Marek

  Witam,
  Zbyszku super audycje, mam tylko takie spostrzeżenie; co tak się uparłeś na podział na ciałka, (jakie? w jakie?) Wiesz, uważam że każdy odbiera to subiektywnie i nie ma sensu tak dociekać, tworzyć jakieś schematy. Temat jest tak osobisty i szeroki że nie ma sensu tu jakoś porządkować i starać się trzymać kurczowo „teraz to jesteś tu a teraz byłeś tam”.
  Pozdrawiam Cię i Wszystkich podróżników. 🙂

 2. Zbyszek Autor wpisu

  Ech zaparłem się już od lat, w audycjach to są właściwie prywatne rozmowy o ciałkach. Nie planowałem ich wklejać w audycje. Potem jakoś samo wyszło, przy oszczędzaniu nagranego materiału. Szykuje od lat grafik wieloświata i staram się zrozumieć dlaczego większość podróżników nie zwraca na warstwy uwagi. Grafik ten będzie moim zdaniem przydatny w udowadnianiu niefiz. światów.
  Jak dla mnie rozróżnianie warstw jest jedynym działaniem, którego się można uwiesić konkretnie i coś konstruktywnego wskórać. Tym bardziej, iż od znajomości tych planów zależeć może powodzenie w naszym życiu. Osobiście cisnę na te plany w świecie fizycznym, przypisując im cześć właściwości psychicznych naszego umysłu. Właśnie w umyśle znajdziemy ślady warstw wieloświata i w nim zawarte są subtelne dowody ich istnienia. Ale to za kiedyś……Ostatnio utraciłem ochotę na pisanie i zbieram jedynie wnioski w głowie.
  -zerknij na Alien Hand Syndrome
  W rożnych formach tej choroby dochodzi do zaburzeń wykonywania ruchów, rożnymi częściami ciała. Postrzeżono ich parę rodzajów: myślenie o ruchu i odczuwanie ruchu na parę sposobów, co oznaczy dla mnie, iż nasze ciała niefiz. w skrajnych sytuacjach, uniezależniają się. Właśnie w tych chorobach jest to postrzegalne. Mając jednocześnie wgląd w procesy neurologiczne, -tutaj jest właśnie ten punkt, który szlifuje i który moim zdaniem przyniesie łatwostrawne metaf. odkrycia.
  Iz zaburzenia ordynacji ciała jest wielowymiarowym zjawiskiem, świadczą nasze wspólne eksperymenty. Udawało się nam tymi wirtualnymi ciałami dotykać nawzajem, plątając sobie niezwykle zabawne figle. Powtarzalność tych zjawisk jest warta uwagi czytelnika. Właśnie dlatego cisnę ten temat )
  W najdalszych podróżach jak i fazie do środka, skrywa się grafik niefiz. światów. prosty i czytelny. Tutaj świat dal nam wytrych, umożliwiający włamania się w sceptyczne serca sąsiadów

 3. marek

  witam ponownie,
  Zbyszku, w zasadzie to rzadko bawią się w komentarze ale fajni ludzie i fajny blog. Odniosłem się do ciałek bo powiem Ci tak; ja np. nie zastanawiam się i nie jest to absolutnie ważne aby klasyfikować czy zastanawiać się nad tym j.w. ponieważ w moim przypadku przemieszczam się, podróżuję tylko świadomością. Raz w nocy miałem spontaniczne wibracje i ponieważ nie planowałem poprosiłem „Mojego” że dziś nie i pomóż mi powrócić „z nad ciała” to mnie dosłownie wepchnął podziękowałem i już. Widziałem przez moment dwie niebieskie dłonie przy kostkach i chyba że ja „świeciłem” na żółto złoty kolor wszystko. Od tej pory to jest tak że zasypiam relaksuję się i za moment budzę się we śnie ale już jestem tam gdzieś i sobie fruwam a w zasadzie już ostatnio to bez latania choć to było supppper tylko świadomością do miejsca, (zamotałem, ale chyba Wiesz, Wiecie o co chodzi)
  Wracając do tematu, ja traktuję to wszystko że tak jest i już. Spisuję sobie by nie zapomnieć lub aby uniknąć zniekształceń moje przygody te które jestem 100% pewny i jest ok.
  Och, rozpisałem się,,,,,
  Już tradycyjnie pozdrawiam Wszystkich i Ciebie !!!

 4. Marek

  Witam Zbyszku,
  uff. nareszcie…(dot. Twój komentarz). . Aleksander trochę „przegina” z tymi porywaniami dusz, bogiem itp. W pewnym momencie nie wiedziałem co to za stacja ??? Bez urazy do Aleksandra ale słychać że tkwi w przekonaniach typu Niebo -Piekło czy szatan … w 100% zgadzam się z Tobą i nie będę się już rozpisywał dlaczego.
  Ale ważne że panujesz nad sytuacją 🙂
  Oczywiście pozdrowienia For You , Słuchaczy i Aleksandra.
  Marek

 5. Ivellios

  Zbyszku, dzialasz moze cos z nowymi odcinkami? Bo Ciebie na Skype cos ani widu ani slychu 😛 A ja mam teraz bardzo duzo wolnego czasu, wiec jesli cos masz to moge zmontowac. Pozdrawiam, Marek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *