Adam Bytof

MOJ WERNISSAGE

Tej niedzieli 24.03.2013, na Radio Paranormalium, gościmy po raz drugi Adama Bytofa. Odpowiada on na pytania zebrane na rożnych forach, związanych ze świadomym śnieniem.. Audycja trwa 40 minut a wiec jest wystarczająco czasu, by omówić najważniejsze zagadnienia związane ze świadomym śnieniem. Po wieli latach badan w tym temacie i przygotowaniu wielu uczniów, Adam pełen entuzjazmu, rozwiązuje niepewności słuchaczy, wspierając własne wypowiedzi porcja solidnej psychologii. Nie przegapcie tej audycji, gdyż jest czego wysłuchać. Audycja odbędzie się o 20:30 w niedziele. By połączyć się z radiem, to należy wcisnąć biała strzałkę na niebieskim kółko.

http://radio.paranormalium.pl/

Tutaj znajdziecie archiwum audycji z poprzednimi audycjami.

http://radio.paranormaliu…ycjaInfo&aud=12

A tutaj archiwum wszystkich paranormalnych programów INFRY

http://chomikuj.pl/infra….rania+%28mp3%29

. Zapraszam serdecznie.

 

MOJ WERNISSAGE

Dekoracja wnetrz, 2 nowe filmiki o malarstwie sciennym :))

http://youtu.be/fCsPBkYdb3k
http://youtu.be/K_xGT9DIBzs

Adam Bytof
W przyszła 17.03.2013 niedziele gościmy w Radiu Paranormalnym Adama Bytofa. Opowiada on o „Oneironautyce – Sztuce Świadomego Snu“ Jak to się zaczęło i do czego doprowadziła pasja Adama. Bardzo obrazowo opisuje ćwiczenia wzbudzające świadome śnienie, podając 3 żelazne techniki, najbardziej popularne na całym świecie. W przystępny sposób relacjonuje o sukcesach swoich przyjaciół, wymieniając przy tym korzyści jakie odnieśli, rozwijając w sobie umiejętność świadomego śnienia. Jako, ze śnienie jest siostra oobe, -wychodzenia z ciała, liczę na wasze zainteresowanie. Adam wpadł na pomysł , by zebrać pytania na forum, na które w drugiej audycji postara się odpowiedzieć. Zapraszam wiec wszystkich zainteresowanych do wzięcia odziało w kolejnej audycji. Pytania będą przedstawione Adamowi, na które będzie się starał odpowiedzieć. Pytamy oczywiście o świadome śnienie, Im więcej pytań tym lepiej, gdyż dyskusja nabierze wartkiego tępa. Szczególnie ciekawe są doświadczenia Adama związane z programowaniem podświadomości, użyteczność takich zabiegów w zwalczaniu słabości, czy rozwijaniu ukrytych zdolności, czy nawet eksplozji stłamszonych życiem talentów. Zapraszam do dyskusji. Czasu mało, gdyż za 2 tygodnie audycja winna być gotowa. Pozdro działaczom.

Strona Adama Bytofa
http://www.autohipnoza.pl/adam-bytof
Wstepna lista pytan:
1. Zielarz Gajowy: W książce Joga snu i praktyka naturalnego światła opisane są sny przejrzystości. Moje pytanie brzmi czy pan Adam miał takie sny i czy mógłby jakiś wybrany sen przejrzystości opowiedzieć?
2. Demond: Sen a śpiączka – co Pan o tym myśli? Jaka różnica – czy aby tylko nazwa?
Czy przy pomocy fal magnetycznych o zadanej częstotliwości mogli byśmy stymulować mózg osoby w śpiączce? Bo z tego co wiem narząd słuchu u takiej osoby nie funkcjonuje.
3. Bielik: Czy widział siebie,pan Adam we śnie,oczami(lub innym zmysłem)z perspektywy widza?z boku:) znaczy się nie żeby pan Adam był zbokiem:))))
4. PingOnThewings: Dlaczego we śnie instynkt, pragnienia sa tak wyostrzone? Tak samo jak każdy zmysł. Sen jest normalnie lekko zamglony? podczas LD wszystko sie wyostrza, jeszcze piekniejsze i barwniejsze kolory niz w realu?

Gdzie podróżuje nasza świadomość podczas snu? po niezaleznych wymiarach astralnych? chyba nie zawsze jest to tylko wykreowany przez nas świat.

No i jestem ciekaw tego wyzbycia negatywu, i wydobycia talentu
5. Ferdek Kiepski: 1. Czy zdarzało się Panu, że różne osoby (uczniowie) opisywali różne miejsca dokładnie tak samo? Tak jak by w tym innym świecie każdego było coś wspólnego.

2. Jak wygląda rozwój, ćwiczenie danych umiejętności z przełożeniem na rzeczywistość np. gra na instrumencie? (ucze się w LD, nagle kupuje gitare i wymiatam)

3. Zmiana naszych przekonań, oduczenie się nawyków itp. ile może trwać taki proces, i jak rozmowa z podświadomością, afirmacje w LD w tych zmianach mogą pomóc?

4. Moc afirmacji w LD, a w realu. Jakieś różnice, lub czy to bardziej zależy od nas samych.
6. Serafis: Jak zwiększyć ilość produkowanego DMT?

No i wpływ umiejętności robionych w LD, na umiejętności w realu.
7.Foks: Mam pytanie odnośnie innych wymiarów, czasami podczas wyjscia mam pewien przeskok i znajduję sie w innym miejscu niż teraz, mam tam rodzinę inną niż ta w tym życiu roizmawiam z nimi i jestem przekonany na 100% że oni są moja rodziną bo wtedy mam takie odczucia, natomiast gdy wrócę żyję TU i Teraz…Czasami trafiam do tej samej rodziny, czasami zmienia się rola mam dzieci żonę ( czasami nawet ładną ), jednego dnia zyjemy ocieci od świata są tam jakiegoś rodzaju ogrodzenia…Takie pytanie mam czym to może być, czy jest to wymiar równoległy….Najczęsciej uzyskuję to techniką relaksacji, następnie utrzymaniu świadomości…lub poprostu wybudzam sie i dostrajam z realnego snu, kładę sie na plecach we śnie i mówię ,,wychodzę”…
7. Rab: Skoro LD można kontrolować, to czy da radę podczas takiego LD stworzyć taki rodzaj pomocnika/urządzenia, coś co będzię za każdym razem, gdy śpię nieświadomie informować mnie o tym i tym samym pomoże w odzyskaniu świadomości. Po prostu śpię sobie i powiedzmy po 5 min przybywa do mnie w nieświadomym śnie ten pomocnik/urządzenie i mnie informuje, że to sen. Wtedy miałbym 100% świadomych snów:D.
8. Wyspiarz: Miałbym pytanie do Pana Bytoffa o konkretne techniki LD w jaki sposób zwiększyć sobie odporność na stres tak by emocje i lęki nie blokowały sprawnego racjonalnego działania i żeby stres mobilizował mnie do lepszego działania a nie powodował jego zablokowanie i złe samopoczucie.
9. Vovager: 1. Jak wiemy podświadomości czuwa podczas snu i reaguje na bodźce zewnętrzne świata fizycznego – dźwięki np. budzik który powoduje ze nas budzi ze snu.
Czy podczas snu, jest możliwy zapis w podświadomości jak puszczany z płyty jakieś informacje, powiedzmy kurs języka japońskiego:) Czy będzie on rejestrowany i zapisany w podświadomości, z możliwością otworzenia (przypomnienia sobie) jakość tych danych, w stanie beta.

2. Czy wierzy w istnienie duszy po życiu fizycznym – jeśli tak, to na jakim obszarze przebywają. Jesli nie, to jak może się odnieść do tego co robi K. Jackowski w odnajdowaniu ciał zaginionych – zmarłych, odnalazł ok 800.
3. Czy można dość do wprawy aby śnić świadomie codziennie i przez całą noc marzeń sennych 🙂

4. Jakie ma sposoby na pogłębianie świadomości we śnie.

5. Dla czego natura nie obdarzyła nas w świadomość we śnie bez konieczności jej uzyskiwania, skoro jest to naturalny stan, dal czego tak jest trudny do uzyskania.

6. Zakładając ze mózg nasz to odbiornik i nadajnik myśli – jak stacja rajdowa. Czy śnił świadomie i odczytał sen lub myśli innych osób podczas snu i czy miał tego typu jakieś weryfikacje. Czy uznaje to za możliwe.

7. Co sądzi o trasowych nagraniach Mateusza Grzesiaka http://www.hipnotiks.pl/ są mocno zaawansowane.
10. 8: Korba Dawid: Podczas snu jesteśmy podczas paraliżu. czy osoby które lunatykują? mówią przez sen? w nim nie sa? kładąc nacisk na lunatykowanie. co np z wierceniem się w czasie snu? Zastanawia mnie to, moze ktos z was zna odpowiedź więc liczę na waszą pomoc.
11. :Korba Dawid . Niebezpieczenstwo w hipnozie, -Hipnoza ? Nie jest trudną sprawą. Można się jej nauczyć ale nie radzę nabierać doświadczenia samemu. Ja nauczyłem się jej w 2 miesiące z samej teorii ogl. filmiki czytając książki. 2 pierwsze próby praktyki rewelacja , aż byłem zszokowany. 3? okazała się rozpoczęciem strasznego epizodu w moim życiu i prawie zniszczenia życia mojej siostry. Nie chciał bym znowu przez to przechodzić. Przez mój eksperyment moja siostra straciła całkowicie pamięć. Dosłownie „tabula rasa” od początku. Minął rok i chyba już wszystko wróciło do normy , a może poprostuj zaakceptowaliśmy to co się stało. Musiała się uczyć wszystkiego od początku. Dlatego odradzam młodym ciekawskim ryzykowania praktyką bez nadzoru kogoś z doświadczeniem bo ja jestem żywym przkładem co może się zdarzyć

OBEMANIA:
12. Pink Floyd: 1. Umarli w LD’kach, jesli z nimi w nich rozmawiam(mimo iż wczesniej o nich nie myslalem) w jakim stopniu to nasze projekcje, i prorocze sny jak to zagina linearną czasoprzestrzen, jesli jest jakis symbol ostrzegawczy zawsze sie to dzieje, wniosek(jasny dla kazdego) czasu sie to nie ima, nie ma tam terazniejszosci, przeszlosci i przyszlosci w pewnym sensie, sa tylko pułapki umysłu.

2. Głęboki sen i REM, czesto mam marzenia senne odrazu po zasnieciu, tzn. klade sie o 00…coś mi sie sni…. budze sie patrze i jest 1;15… wniosek nie bylo glebokiego snu?? jak to dziala? czy w glebokim tez mozemy jakos snic.

3. Najwazniejsze, podczas snow zwiedzamy jakies opszary astralne, czy to tylko wykreowane przez nasz mozg przestrzenie. Jak to rozpoznac? Chodzi mi o ty czy czesto nieświadomie zwiedzamy jakis obszar nie zalezny od naszej kreacji, gdzie funkcjonuja niezalenze byty, i nie zdajemy sobie z tego sprawy ze tu granica percepcji we snie sie zaweza
13. Blaz: Jakie w świadomym śnie są najlepsze sposoby na pokonywanie różnych barier – np. drzwi nie chcą się otworzyć, muru nie da się ominąć, uczucie ciężkości nie pozwala iść dalej – być może są na to jakieś sprytne patenciki…
14. Sputnik: Miałem niedawno spontaniczne LD w nocy, nie pamiętam scenerii i tego co robiłem zbyt dokładnie, ale jedno jest pewne, ta metoda „zamknij oczy i pomyśl” kompletnie nie działała, zacząłem sam do siebie mówić „Dlaczego to nie działa?! Dlaczego nic sie nie zmienia?”
No i właśnie dlaczego taka metoda nie działa? W jaki inny sposób można manipulować otoczeniem w LD?
15. Marmuch: Czy masz Adamie konkretny harmonogram dnia którego trzymasz się od lat dotyczący sposobów i ćwiczeń pomagających w „wychodzeniu” np. od godziny czwartej do piątej rano medytujesz a dajmy na to co dwie godziny robisz test rzeczywistości?
16. Anna : Czym jest dla ciebie wolnosc, w kontekscie twoich doswiadczen.
RADIO PARANORMALIUM
17 Vangelis
A więc pytanie odnośnie LD, znam kilka osób które po LD są wyczerpane i nie wyspane, mowia ze to zle na nie wplynelo, ale znam tez osoby ktore nie maja problemow . Moze chodzi o to ze mialy LD rano,a nie wieczorem. Jak ogolnie wyglada sprawa ze zmeczeniem po śnie ?

3 myśli nt. „Adam Bytof

 1. mirek

  Cześć

  Nie wiem czy już wiesz ale z nnka z którą nie raz dyskutowałeś i to dość ostro się scieraliście odeszła na drugą stronę.Może zatem jeśli uznasz za stosowne powiesz kilka słów w czasie audycji o tym co pamiętasz z tych rozmów ze spikerii czy blogów.
  http://nnka.wordpress.com/

  Pozdrowienia
  mirek

 2. Zbyszek Autor wpisu

  wczoraj wpadla do mnie ta dziewczyna, pozdrowila , ma sie dobrze

 3. MarysiaV

  Od jutra zaczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie łatwo ale trzeba się wziąć za siebie. Mam już dobry plan na chudnięcie, wszyscy którzy są chętni proponuje zacząć od wipisania w google – xxally radzi jak szybko schudnąć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *